Produkty firmy Neoline w ofercie NTT System!

Szukając nowych hulajnóg do naszego sklepu kierowaliśmy się innowacyjnością firm jak i wysokim standardem wykonania. Hulajnogi jako środek transportu muszą być bezpieczne i niezawodne. Dlatego zdecydowaliśmy się na produkty firmy Neoline, ze względu na ich podejście do tworzenia nowych produktów. Eksperci Neoline w oparciu o istniejące doświadczenia, badania i potrzeby rynku ciągle wdrażają nowe pomysły i ulepszenia. Opracowują również nowe produkty zgodnie z dewizą firmy „Dostarczając innowacyjnych rozwiązań, Neoline sprawia, że codzienne życie staje się łatwiejsze”.

W ofercie Neoline znajduje się również unikalne urządzenie hybrydowe, będące połączeniem wideorejestratora z wykrywaczem radarowych oraz laserowych mierników prędkości (antyradar). Posiada ono również bazę danych GPS z aktualizowaną bazą fotoradarów i kamer drogowych.
W zestawie z urządzeniem otrzymujesz wszystko, co jest niezbędne do jego podłączenia, również do stałego zasilania z instalacji eletrycznej pojazdu! Wkrótce w naszym sklepie!