NAKRĘCAMY POLSKI E-SPORT

Nasz udział w wydarzeniach e-sportowych

WSPIERAMY POLSKI E-SPORT

HIRO Quersus LG Wakacyjne SUPER GAME e-sport!

W dniach 13 - 14 lipca 2019 roku po raz czwarty na szczycie Kotelnicy odbędzie się wyjątkowe i niezwykle ciekawe wydarzenie e-sportowe.

Szczyt położony jest na wysokości 918 metrów n.p.m., możemy podziwiać rozległa panoramę Tatr, Gorców i Pienin. Dotrzeć na szczyt można na dwa sposoby, kolejką linową lub pieszo. Idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek, jednocześnie niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w unikalnym oraz wyjątkowym wydarzeniu e-sportowym zlokalizowanym na szczycie góry. Rozgrywki drużynowe HIRO Quersus LG Mistrzostw Polski Kobiet w E-sporcie, Mountain Cup jak i turnieje indywidualne rozpoczną się w sobotę i potrwają do niedzieli. Czeka na Was mnóstwo atrakcji przygotowanych przez SUPER GAME e-sport oraz Kotelnice Białczańską. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne oraz strefę free2play! Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody przygotowane przez naszych sponsorów. Podczas wydarzenia na szczycie, będzie otwarta karczma widokowa, która dostarcza niezapomnianych wrażeń nie tylko smakowych, ale i estetycznych. W menu karczmy znajdują się pyszne i sycące dania kuchni polskiej oraz regionalnej. Specjalnością Karczmy Kotelnica są oscypki z żurawiną, kwaśnica, żurek czy też białczańskie pierogi. Dostępne również będą Monsterroller’y! Hulajnoga przystosowana do jazdy w zróżnicowanym, górskim terenie. Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe na monsterrollerze może to uczynić właśnie na zboczach Kotelnicy. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Każdy z Was będzie miał niepowtarzalną szansę, aby przetestować najnowocześniejsze, ultraszybkie komputery marki HIRO oraz płynną grę w 144 Hz lub 240Hz na gamingowych monitorach marki LG.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

SUPER GAME e-sport po raz trzeci w Turku!

Miasto Turek oraz SUPER GAME e-sport zapraszają na kolejną edycję zmagań. Dziesiąta runda zawita do Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. W dniach 16-17 marca 2019 roku hala będzie gościć graczy z całej Polski. Reprezentacje szkół, jak i drużyny podczas wydarzenia podejmą walkę w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, oprócz tego rozgrywane będą turnieje indywidualne. Kolejny raz pojawi się turniej kobiet w Counter-Strike: Global Offensive SUPER GIRLS e-sport. Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę o godzinie 9:00 i potrwa do niedzieli.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

HIRO Intel Extrema Masters 2019 - Podsumowanie

Na IEM 2019 nie mogło zabraknąć marki HIRO®. Nasze stoisko obfitowało w najnowszą ofertę komputerów i notebooków. Można było przetestować min. notebooki serii 670 i 700 z kartami graficznymi NVidia RTX oraz mobilnego potwora – HIRO® serii 870 z dwiema kartami GTX 1080, komputery gamingowe typu All in One oraz oczywiście najnowsze akcesoria HIRO® (klawiatury, myszy czy słuchawki).

Dużą atrakcją był nasz super komputer HIRO® 390G wyposażony w najnowocześniejsze technologie (procesor Intel® Core™ i9 9900, kartę graficzną MSI GeForce RTX 2080TI i aż 4 dyski o łącznej pojemności 17TB) zamknięte w designerskiej obudowie In-Win D-Frame 2.0. Nie zabrakło także konkursów i turniejów zorganizowanych wspólnie z marką Ballistix®, w których do wygrania było sporo ciekawych nagród i gadżetów.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej na: www.hiro.com.pl

GRAJ, TRENUJ, ZARABIAJ!

Już 20.02.2019 zapraszamy do INDEKS Kawiarnia Bar przy ulicy Stefanowskiego 17 w Łodzi na otwarcie testowego obiektu Gaming Forge! Tego dnia organizujemy otwarte i darmowe preeliminacje, wraz z turniejem w League of Legends do mini ligii Gaming Forge! Zwycięzca otrzyma 10 punktów, co jest równowartością wygrania dwóch turniejów weekendowych. Drugie miejsce 5 punktów.
Wszystkie rozgrywki, jak również szkolenia i luźne granie odbywają się na profesjonalnym sprzęcie esportowym od HIRO NTT.
Cena za 1h już od 9.95 zł
Epicka atmosfera
Pobierz ulotkę

SUPER GAME e-sport w Gnieźnie!

SUPER GAME e-sport w nowym roku pojawi się w pierwszej stolicy Polski - Gnieźnie. Hala Szkoły Podstawowej nr 2 będzie gościć graczy z całej Polski w dniach 26-27 stycznia 2019 roku. Reprezentacje szkół, jak i drużyny podczas wydarzenia podejmą walkę w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, oprócz tego rozgrywane będą turnieje indywidualne. Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę o godzinie 9:00 i potrwa do niedzieli.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

E-sportowa gwiazdka w TAURON Arenie Kraków!

Miasto Kraków oraz SUPER GAME e-sport zapraszają w dniach 20-21 grudnia 2018 roku na e-sportową gwiazdkę do TAURON Areny Kraków. Oczy wszystkich fanów e-sportu skierują się na Kraków, aby podziwiać zmagania drużyn pucharowych, reprezentacji szkolnych i zawodników indywidualnych. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych wiele nagród oraz atrakcji. Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę