NAKRĘCAMY POLSKI E-SPORT

Nasz udział w wydarzeniach e-sportowych

WSPIERAMY POLSKI E-SPORT

SUPER GAME e-sport po raz trzeci w Turku!

Miasto Turek oraz SUPER GAME e-sport zapraszają na kolejną edycję zmagań. Dziesiąta runda zawita do Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. W dniach 16-17 marca 2019 roku hala będzie gościć graczy z całej Polski. Reprezentacje szkół, jak i drużyny podczas wydarzenia podejmą walkę w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, oprócz tego rozgrywane będą turnieje indywidualne. Kolejny raz pojawi się turniej kobiet w Counter-Strike: Global Offensive SUPER GIRLS e-sport. Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę o godzinie 9:00 i potrwa do niedzieli.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

HIRO Intel Extrema Masters 2019 - Podsumowanie

Na IEM 2019 nie mogło zabraknąć marki HIRO®. Nasze stoisko obfitowało w najnowszą ofertę komputerów i notebooków. Można było przetestować min. notebooki serii 670 i 700 z kartami graficznymi NVidia RTX oraz mobilnego potwora – HIRO® serii 870 z dwiema kartami GTX 1080, komputery gamingowe typu All in One oraz oczywiście najnowsze akcesoria HIRO® (klawiatury, myszy czy słuchawki).

Dużą atrakcją był nasz super komputer HIRO® 390G wyposażony w najnowocześniejsze technologie (procesor Intel® Core™ i9 9900, kartę graficzną MSI GeForce RTX 2080TI i aż 4 dyski o łącznej pojemności 17TB) zamknięte w designerskiej obudowie In-Win D-Frame 2.0. Nie zabrakło także konkursów i turniejów zorganizowanych wspólnie z marką Ballistix®, w których do wygrania było sporo ciekawych nagród i gadżetów.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej na: www.hiro.com.pl

GRAJ, TRENUJ, ZARABIAJ!

Już 20.02.2019 zapraszamy do INDEKS Kawiarnia Bar przy ulicy Stefanowskiego 17 w Łodzi na otwarcie testowego obiektu Gaming Forge! Tego dnia organizujemy otwarte i darmowe preeliminacje, wraz z turniejem w League of Legends do mini ligii Gaming Forge! Zwycięzca otrzyma 10 punktów, co jest równowartością wygrania dwóch turniejów weekendowych. Drugie miejsce 5 punktów.
Wszystkie rozgrywki, jak również szkolenia i luźne granie odbywają się na profesjonalnym sprzęcie esportowym od HIRO NTT.
Cena za 1h już od 9.95 zł
Epicka atmosfera
Pobierz ulotkę

SUPER GAME e-sport w Gnieźnie!

SUPER GAME e-sport w nowym roku pojawi się w pierwszej stolicy Polski - Gnieźnie. Hala Szkoły Podstawowej nr 2 będzie gościć graczy z całej Polski w dniach 26-27 stycznia 2019 roku. Reprezentacje szkół, jak i drużyny podczas wydarzenia podejmą walkę w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, oprócz tego rozgrywane będą turnieje indywidualne. Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę o godzinie 9:00 i potrwa do niedzieli.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

E-sportowa gwiazdka w TAURON Arenie Kraków!

Miasto Kraków oraz SUPER GAME e-sport zapraszają w dniach 20-21 grudnia 2018 roku na e-sportową gwiazdkę do TAURON Areny Kraków. Oczy wszystkich fanów e-sportu skierują się na Kraków, aby podziwiać zmagania drużyn pucharowych, reprezentacji szkolnych i zawodników indywidualnych. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych wiele nagród oraz atrakcji. Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę