NAKRĘCAMY POLSKI E-SPORT

Nasz udział w wydarzeniach e-sportowych

WSPIERAMY POLSKI E-SPORT

NTT System - partnerem pierwszej edycji ligi streamerów!


Komputery serii HIRO zostały wybrane jako komputery na których odbywała się cała produkcja i realizacja ligi streamerów. Mamy nadzieje że przy kolejnej edycji uda się rozegrać finał na naszych komputerach.- sprawdź!

Liga streamerów to pierwszy taki projekt w Polsce zorganizowany na taką skale który zainicjowali sami stremerzy. Jest to wydarzenie, które spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, jako że jest to coś nowego. Udział wzięło wielu znanych influencerów: Izak, Pago, Warszawski_koks, Terpggtv, Ewron, Mr_dzinold, Inet_saju, Lilqki, Nieuczesana, Kubx, Ale3anderas, Mrs_Honey. Spowodowało to sporo zainteresowanie turniejem, szczególnie że po zliczeniu oglądalności zaproszonych osób przekracza ona milion wyświetleń.

Dodatkowo ciekawy format turnieju w połączeniu z faktem, że fani mogli zobaczyć który z ich ulubionych streamerów jest najlepszy, czyni ten turniej bardzo atrakcyjnym. A nagroda główna o wysokości 10 000 PLN to tylko kolejna motywacją, aby gracze dali z siebie wszystko i zapewnili ekscytujący pokaz. Jako że pierwsza edycja osiągnęła taki sukces oczekuj kolejnych edycji ligi streamerów, organizowanych z jeszcze większym rozmachem.

NTT System - partnerem ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021!


Komputery serii NTT Game zostały wybrane jako oficjalny komputer ESL MP - sprawdź!

W ciągu ostatnich 20 lat ESL ukształtowało historię e-sportu i wyruszyło w świat z misja, aby zbudować najlepsze zawody e-sportowe dla graczy, tworząc więcej możliwości uczestnictwa i postępu niż jakikolwiek inny sport. ESL wprowadzało innowacje w branży pod względem transmisji, produkcji i obsługi wydarzeń w najbardziej prestiżowych wydarzeniach. Powstały dzięki temu, teraz już legendarne imprezy e-sportowe, na świecie takie jak Intel (R) Extreme Masters, ESL One, ESL Pro League i ESL National Championships, pionierskie imprezy stadionowe i konsekwentne łamanie rekordów w branży.

ESL po pierwszym roku istnienia miało świetny wynik 100,000 członków w lidze, dziś ta liczba po 20 latach przekracza 11 milinów i ponad 170 tysięcy zorganizowanych turniejów. Turnieje zawitały na największe stadiony i zapełniły je fanami, a co za tym idzie z każdym rokiem esport staje się co raz bardziej popularny.

NTT System - partnerem ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020!

Tegoroczne zawody rozgrywane są na komputerze serii NTT Game, który jest już dostępny w sprzedaży - sprawdź!

ESL to międzynarodowa liga gier komputerowych, która powstała w 2000 roku. Rozgrywki ligi ESL organizowane są obecnie w blisko 30 krajach świata – poza Europą także w Chinach, Rosji, Brazylii, Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Portal internetowy organizacji skupia blisko dziesięć milionów zarejestrowanych użytkowników.

ESL Mistrzostwa Polski to najdłużej działający i najbardziej prestiżowy polski cykl rozgrywek esportowych. Sprawdź się w warunkach bojowych na oficjalnym komputerze turniejowym ESL Mistrzostw Polski 2020! Testuj i doskonal swoje umiejętności na tej samej konfiguracji, na jakiej podczas zawodów rozgrywają mecze najlepsi w Polsce zawodnicy Counter Strike: Global Offensive.

SUPER GAME e-sport w Oławie!

W dniach 13-14 grudnia 2019 roku w Oławie odbyła się kolejna edycja obecnego sezonu rozgrywek SUPER GAME e-sport. Standardowo marka HIRO® wspierała wydarzenie, dostarczając maszyny turniejowe oraz akcesoria gamingowe. W piątek (13.12.2019) Oławskie Centrum Kultury Fizycznej zamieniło się w arenę zmagań dla drużyn szkolnych, które brały udział w Mistrzostwach Polski Szkół w e-sporcie. Następnie w sobotę (14.12.2019) rozpoczęły się rozgrywki reprezentacji miast w HIRO Quersus Pucharu Miast w e-sporcie, gdzie 8 drużyn podjęło walkę o zwycięstwo, a ostatecznie zwyciężyła drużyna ze Szczecina.

Przez dwa dni trwania wydarzenia na miejscu przygotowano szereg atrakcji związanych z tematyką e-sportu oraz gamingu. Zawodnicy mogli skorzystać z symulatora wyścigowego Gran Turismo Sport, gdzie mieli możliwość rywalizować w turnieju na najszybszy czas okrążenia. Dostępna była również strefa free2play przygotowana przez markę Ballistix, która zapewniła uczestnikom wydarzenia możliwość zagrania w Control, Battlefield V, Shadow of the Tomb Raider oraz Wolfenstein: Youngblood. Podczas imprezy odbył się również turniej indywidualny w Pro Evolution Soccer 2020.Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej na: www.hiro.com.pl

SUPER GAME e-sport w Kaliszu!

W dniach 23-24 listopada 2019 r. miała miejsce kolejna odsłona rozgrywek SUPER GAME e-sport, tym razem w Kaliszu i przy współpracy z władzami tego miasta. Zapewniająca wiele gamingowych wrażeń impreza tradycyjnie przygotowana była przy wsparciu technologicznym marki HIRO®, która dostarczyła sprawdzone w bojach maszyny turniejowe oraz akcesoria gamingowe.

Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę (23.11.2019 r.) o godzinie 8:30. Pierwszego dnia osiem reprezentacji szkolnych stanęło do walki w jednym z głównych turniejów - Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie. W finale rozgrywek spotkały się reprezentacje ZSTiO Meritum oraz Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim. Mecz wygrała pierwsza formacja z Siemianowic Śląskich z wynikiem 2:0. Trzecie miejsce przypadło drużynie TEB Edukacja Gorzów Wielkopolski.

Następnego dnia rozgrywek w niedzielę (24.11.2019 r.) odbył się kolejny z głównych turniejów imprezy - HIRO Quersus Puchar Miast w E-sporcie. Udział w turnieju wzięły miasta takie jak: Trzebinia, Konin, Września, Siemianowice Śląskie, Kalisz, Turek oraz Łódź. Zwycięski tytuł po raz kolejny wywalczyła drużyna Trzebini. Drugie miejsce zajęła kadra z Siemianowic Śląskich, a na najniższym stopniu podium znalazła się reprezentacja Łodzi.

Dla odwiedzających przez dwa dni przygotowane były liczne turnieje indywidualne. Podczas wydarzenia można było również przetestować najnowsze gry w strefie FREE2PLAY.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej na: www.hiro.com.pl

Podsumowanie HIRO na PGA 2019!

W dniach 18-20 października 2019 roku odbyły się największe w Polsce targi gier komputerowych - Poznań Game Arena. Jak co roku PGA obfitowało w liczne przedpremiery, turnieje e-sportowe oraz wydarzenia towarzyszące temu niezwykłemu świętu elektronicznej rozrywki.

W tegorocznej edycji swój udział miała już tradycyjnie marka HIRO®. Dostarczyliśmy dla potrzeb organizacji stoisk - 100 sztuk niezwykle zaprawionych w boju, turniejowych komputerów HIRO® oraz bez liku akcesoriów gamingowych i gadżetów. Nasz sprzęt dostępny był min. na stoiskach BuddaPlay oraz MediaMarkt, na którym dodatkowo można było zakupić nasze produkty w promocyjnych cenach.

Według organizatorów tegoroczne targi odwiedziło blisko 80 000 zwiedzających, ustanawiając tradycyjny już, nowy rekord popularności.

My nie możemy się już doczekać przeszłorocznej odsłony PGA, a w międzyczasie zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej: www.hiro.com.pl

SUPER GAME e-sport w Siemianowicach Śląskich!

W dniach 25-26 października 2019 roku w Kompleksie Sportowym „Michał” w Siemianowicach Śląskich odbyła się kolejna IV edycja Siemianowickiego Turnieju E-sportowego, w której reprezentacje szkół oraz miast walczyły o tytuł mistrza w sezonie 2019/2020. Turniej został przygotowany przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie oraz SUPER GAME e-sport. Oczywiście sprzętowo imprezę nakręcała marka HIRO®, która dostarczyła 85 maszyn turniejowych oraz akcesoria gamingowe.

Kolejna odsłona zmagań w ramach Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie, ukazała wygraną ZDZ Wadowice, który pokonał w finale ZSTiO „Meritum”. Z kolei podczas rozgrywki SUPER GIRLS e-sport najlepsze okazały się zawodniczki Unity Female. Podczas turnieju w Siemianowicach grano nie tylko w Counter-Strike’a, ale rywalizowano ze sobą również w ramach League of Legends, a zwycięskie okazały się drużyny: ZS Cogito oraz 777.

Dodatkowo Gracze mogli również skorzystać ze strefy MMJ FREE2PLAY, gdzie czekały na przetestowanie komputery marki HIRO®. Atrakcje w wirtualnej rzeczywistości zapewnione zostały dzięki okularom VR. Przez dwa dni dostępna była również strefa, która dawała odwiedzającym możliwość zagrania w Control, Battlefield V, Shadow of the Tomb Raider oraz Wolfenstein: The New Order. Warto podkreślić, że odbyły się również charytatywne zawody na symulatorze DOKA, podczas których zbierano fundusze na Hospicjum Cordis.

HIRO Quersus LG Wakacyjne SUPER GAME e-sport!

W dniach 13 - 14 lipca 2019 roku po raz czwarty na szczycie Kotelnicy odbędzie się wyjątkowe i niezwykle ciekawe wydarzenie e-sportowe.

Szczyt położony jest na wysokości 918 metrów n.p.m., możemy podziwiać rozległa panoramę Tatr, Gorców i Pienin. Dotrzeć na szczyt można na dwa sposoby, kolejką linową lub pieszo. Idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek, jednocześnie niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w unikalnym oraz wyjątkowym wydarzeniu e-sportowym zlokalizowanym na szczycie góry. Rozgrywki drużynowe HIRO Quersus LG Mistrzostw Polski Kobiet w E-sporcie, Mountain Cup jak i turnieje indywidualne rozpoczną się w sobotę i potrwają do niedzieli. Czeka na Was mnóstwo atrakcji przygotowanych przez SUPER GAME e-sport oraz Kotelnice Białczańską. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne oraz strefę free2play! Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody przygotowane przez naszych sponsorów. Podczas wydarzenia na szczycie, będzie otwarta karczma widokowa, która dostarcza niezapomnianych wrażeń nie tylko smakowych, ale i estetycznych. W menu karczmy znajdują się pyszne i sycące dania kuchni polskiej oraz regionalnej. Specjalnością Karczmy Kotelnica są oscypki z żurawiną, kwaśnica, żurek czy też białczańskie pierogi. Dostępne również będą Monsterroller’y! Hulajnoga przystosowana do jazdy w zróżnicowanym, górskim terenie. Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe na monsterrollerze może to uczynić właśnie na zboczach Kotelnicy. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Każdy z Was będzie miał niepowtarzalną szansę, aby przetestować najnowocześniejsze, ultraszybkie komputery marki HIRO oraz płynną grę w 144 Hz lub 240Hz na gamingowych monitorach marki LG.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

SUPER GAME e-sport po raz trzeci w Turku!

Miasto Turek oraz SUPER GAME e-sport zapraszają na kolejną edycję zmagań. Dziesiąta runda zawita do Hali Widowiskowo-Sportowej w Turku. W dniach 16-17 marca 2019 roku hala będzie gościć graczy z całej Polski. Reprezentacje szkół, jak i drużyny podczas wydarzenia podejmą walkę w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, oprócz tego rozgrywane będą turnieje indywidualne. Kolejny raz pojawi się turniej kobiet w Counter-Strike: Global Offensive SUPER GIRLS e-sport. Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę o godzinie 9:00 i potrwa do niedzieli.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

HIRO Intel Extrema Masters 2019 - Podsumowanie

Na IEM 2019 nie mogło zabraknąć marki HIRO®. Nasze stoisko obfitowało w najnowszą ofertę komputerów i notebooków. Można było przetestować min. notebooki serii 670 i 700 z kartami graficznymi NVidia RTX oraz mobilnego potwora – HIRO® serii 870 z dwiema kartami GTX 1080, komputery gamingowe typu All in One oraz oczywiście najnowsze akcesoria HIRO® (klawiatury, myszy czy słuchawki).

Dużą atrakcją był nasz super komputer HIRO® 390G wyposażony w najnowocześniejsze technologie (procesor Intel® Core™ i9 9900, kartę graficzną MSI GeForce RTX 2080TI i aż 4 dyski o łącznej pojemności 17TB) zamknięte w designerskiej obudowie In-Win D-Frame 2.0. Nie zabrakło także konkursów i turniejów zorganizowanych wspólnie z marką Ballistix®, w których do wygrania było sporo ciekawych nagród i gadżetów.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej na: www.hiro.com.pl

GRAJ, TRENUJ, ZARABIAJ!

Już 20.02.2019 zapraszamy do INDEKS Kawiarnia Bar przy ulicy Stefanowskiego 17 w Łodzi na otwarcie testowego obiektu Gaming Forge! Tego dnia organizujemy otwarte i darmowe preeliminacje, wraz z turniejem w League of Legends do mini ligii Gaming Forge! Zwycięzca otrzyma 10 punktów, co jest równowartością wygrania dwóch turniejów weekendowych. Drugie miejsce 5 punktów.
Wszystkie rozgrywki, jak również szkolenia i luźne granie odbywają się na profesjonalnym sprzęcie esportowym od HIRO NTT.
Cena za 1h już od 9.95 zł
Epicka atmosfera
Pobierz ulotkę

SUPER GAME e-sport w Gnieźnie!

SUPER GAME e-sport w nowym roku pojawi się w pierwszej stolicy Polski - Gnieźnie. Hala Szkoły Podstawowej nr 2 będzie gościć graczy z całej Polski w dniach 26-27 stycznia 2019 roku. Reprezentacje szkół, jak i drużyny podczas wydarzenia podejmą walkę w dwóch głównych turniejach: HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie oraz LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, oprócz tego rozgrywane będą turnieje indywidualne. Wydarzenie rozpocznie się już w sobotę o godzinie 9:00 i potrwa do niedzieli.
Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę

E-sportowa gwiazdka w TAURON Arenie Kraków!

Miasto Kraków oraz SUPER GAME e-sport zapraszają w dniach 20-21 grudnia 2018 roku na e-sportową gwiazdkę do TAURON Areny Kraków. Oczy wszystkich fanów e-sportu skierują się na Kraków, aby podziwiać zmagania drużyn pucharowych, reprezentacji szkolnych i zawodników indywidualnych. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych wiele nagród oraz atrakcji. Przypominamy, że wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy!
Pobierz ulotkę