KOMPUTERY NTT

Prezentujemy komputery klasy PC z przeznaczeniem dla wymagających użytkowników, którzy cenią dobrą jakość za rozsądną cenę.

Poznaj komputery NTT.

Komputery NTT® System to najbogatsza w Polsce oferta gotowych zestawów komputerowych do domu, biura, gier i zastosowań profesjonalnych. Ponad 30 lat pracy z komputerami, pozwoliło nam w pełni poznać wymagania klientów z różnych sektorów rynku IT. Dzięki temu produkujemy komputery stacjonarne, cechujące się znakomitą jakością, wydajnością oraz nieporównywalnie niższą ceną w stosunku do ofert konkurencyjnych. Poznaj każdą z serii komputerów NTT® i wybierz tą, która spełnia Twoje potrzeby!

Komputer Zastosowań Specjalnych

NTT Technology projektuje i produkuje Komputery Zastosowań Specjalnych, które posiadają unikalne w skali światowej własności pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Urządzenia te spełniają normy militarne z zakresu wytrzymałości mechanicznej i kompatybilności elektromagnetycznej oraz zapewniają ochronę przed emisją ujawniającą zgodnie z normą SDIP-27 Level B.
Poniżej zamieszczamy materiał zawierający specyfikację sprzętu.
Ulotka w języku polskim

Komputery NTT® Office

Niezwykle ekonomiczny i niezawodny zestaw do wykonywania prac biurowych. Dzięki zastosowaniu budżetowego procesora Intel® Celeron® o optymalnej wydajności, sprawdzi się, jako narzędzie pracy przy arkuszach pakietu MS Office i podstawowych programach używanych w Twoim biurze. Wielofunkcyjność zestawu daje również możliwość wykorzystywania go, jako stacja do przeglądania internetu oraz oglądania filmów w domu. Wersja oparta o zaawansowany chipset Intel B360, charakteryzuje się dodatkowymi zabezpieczeniami przeciw-przepięciowymi oraz zwiększoną ilością portów do obsługi peryferiów.

Komputery NTT® Business

Najwyższej klasy rozwiązania dla firm, korporacji i instytucji. Wydajne komputery przeznaczenie do pracy na stanowiskach biurowych w rozbudowanych systemach IT. Do produkcji używane są jedynie komponenty najwyższej klasy. Obudowy dedykowane do tej serii zostały dobrane z myślą o ergonomii i bezpieczeństwie potrzebnym w dużych organizacjach prywatnych i państwowych. Komputery NTT® Business są dostępne w obudowach Tower lub Desktop, można je zabezpieczyć wykorzystując gniazdo Kensington-Lock, czujnik otwarcia oraz możliwość zamknięcia za pomocą kłódki. Pakiet oprogramowania komputerów NTT® Business został przygotowany z myślą o stabilności i bezpieczeństwie. Standardem jest sprawdzony system operacyjny MS Windows 10 Pro i zainstalowany pakiet antywirusowy.

Sprawdź przykładowe konfiguracje - komputerów NTT® Business: Zamówienia PubliczneW celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt:

e-mail: projekt@ntt.pl

tel.: +48 22 760 73 42

Komputery NTT® Game

To najmocniejsze jednostki w ofercie NTT®, przeznaczone do zaawansowanych zastosowań, wymagających od komputerów maksymalnej wydajności. Precyzyjnie dobrane podzespoły oraz szczegółowe testy każdej konfiguracji gwarantują sprawną pracę komputera nawet przy maksymalnym jego obciążeniu, co potwierdza regularna obecność komputerów NTT Game na największych imprezach e-sportowych w Polsce. Klasyfikacja komputerów NTT Game jako sprzętu dla najważniejszych rozgrywek e-sportowych ugruntowało stabilną pozycję naszego sprzętu w tym sektorze.

Komputery z serii HIRO®

Komputery HIRO® to najlepsze z najlepszych sprzętów dla graczy, skonfigurowane pod względem najwyższych wymagań fanów gier komputerowych. Pozytywne przyjęcie przez środowisko E-Sport akcesoriów spod szyldu HIRO®, pozwoliło nam poznać prawdziwe potrzeby weteranów wirtualnych rozgrywek. Efektem jest potężna jednostka, kryjąca najlepsze podzespoły na rynku i najlepszych producentów jak: BeQuiet!, MSI, G.Skill, WD czy GoodRAM. Każdy zestaw jest odpowiedzią na najwyższą jakość, oczekiwaną przez graczy. Debiut komputerów na PGA - jednym z największych wydarzeń sportu elektronicznego - sprawia, że HIRO® jest gotowy na każdą grę i każdego doświadczonego zawodnika!