technologie dla rynku nieruchomości

www.bluebolt.pl

Pomiar temperatury przed wejściem do budynku – czuj się bezpiecznie z wielofunkcyjnym systemem Blue Bolt!

Poznaj nową funkcję Blue Bolt wspierającą firmy w ochronie przed wirusem COVID-19. Pomiar temperatury pomoże zweryfikować osoby jeszcze przed wejściem do budynku, ale też wesprze w identyfikowaniu osób, które mogą być zarażone, a nie mają widocznych objawów. Dotyczy to nie tylko obecnego problemu z COVID-19, ale też innych chorób, w tym sezonowych przeziębień i grypy. Prezentujemy Państwu system pozwalający izolować osoby zainfekowane już na wejściu do obiektu. Ponadto nasz system posiada wbudowane inne funkcje, które jednocześnie będziecie mogli Państwo wdrożyć w swoim budynku.
Postaw na bezpieczeństwo!

Dowiedz się więcej

Inteligentny dostęp do budynków przy pomocy smartfona

Inteligentne rozwiązania dla budynków biurowych:

Dostęp do pomieszczeń i biur w różnych lokalizacjach, wjazdy na plac, do garażu, powiadomienia od administratora lub przełożonych - wszystko to będzie w jednej intuicyjnej aplikacji.
Niezależnie od typu budynku lub powierzchni, którą dysponujesz, Blue Bolt jest dla Ciebie!

Pobierz prezentację

Inteligentny dostęp do budynków mieszkalnych za pomocą smartfona:

Otwieraj dowolne drzwi, szlabany, bramy oraz bramki. Decyduj o przydzielaniu dostępu ze swojego smartfona. Prezentujemy przykładowe rozwiązania oraz korzyści, które osiągniesz dzięki zastosowaniu naszego wyjątkowego narzędzia w budynkach mieszkalnych.
Postaw na nowoczesność i komfort!

Pobierz prezentację

Czekamy na Państwa pytania pod adresem mailowym:

btlp@ntt.pl

Opis projektu znajdziecie Państwo na stronie:

www.bluebolt.pl