Pomiar temperatury przed wejściem do budynku – sprawdź wielofunkcyjny system Blue Bolt!

Poznaj nową funkcję Blue Bolt wspierającą firmy w ochronie przed wirusem COVID-19. Pomiar temperatury pomoże zweryfikować osoby jeszcze przed wejściem do budynku, ale też wesprze w identyfikowaniu osób, które mogą być zarażone, a nie mają widocznych objawów. Dotyczy to nie tylko obecnego problemu z COVID-19, ale też innych chorób, w tym sezonowych przeziębień i grypy. Prezentujemy Państwu system pozwalający izolować osoby zainfekowane już na wejściu do obiektu. Ponadto nasz system posiada wbudowane inne funkcje, które jednocześnie będziecie mogli Państwo wdrożyć w swoim budynku.

System mierzy temperaturę osób wchodzących do budynku i jednocześnie nie pozwala wejść tym, którzy mają temperaturę wyższą, niż wskazana przez administratora. Jeśli osoba z wyższą temperaturą, była w ostatnich dniach w budynku, powiadomione zostają automatycznie osoby, które mogły mieć z nią kontakt. Cała obsługa pilnująca wejścia do budynku osób uprawnionych odbywa się za pomocą smartfona.

Blue Bolt TMS Basic


Działanie
1. Użytkownik podchodzi do oznaczonego miejsca, a system automatycznie mierzy temperaturę.
2. Jeśli temperatura ciała jest odpowiednia, osoba zostaje wpuszczona do środka. Cały proces jest bardzo szybki i nie powoduje nadmiernych czynności dla użytkowników.
3. W miejscach, gdzie występuje konieczność kontroli dostępu, użytkownicy potwierdzają swoje uprawnienia poprzez odpowiedni przycisk w aplikacji Blue Bolt. Do obsługi jednorazowych gości wykorzystać można wirtualną recepcję - takie osoby wpisują lub skanują otrzymany kod.
Zastosowanie
System przeznaczony głównie do wejść, gdzie przeważają użytkownicy uprawnieni do wejścia, nie ma dużego natężenia ruchu.
Szczegóły systemu
System bazuje na kamerach firmy Jovision P8. Może również obsługiwać gości wchodzących do budynku bez konieczności instalowania aplikacji. W takiej sytuacji, osoba wchodząca do budynku wpisuje otrzymany wcześniej kod lub skanuje QR kod.
Dokładność pomiaru: +/- 0,3 st. C.

Blue Bolt TMS Advanced


Działanie
1. Zainstalowana kamera mierzy temperaturę wszystkich przechodzących osób w wyznaczonym obszarze. Pomiar odbywa się w sposób ciągły, w zależności od otoczenia i warunków, może objąć swoim działeniem do kilkudziesięciu osób naraz.
2. W przypadku wykrycia osoby o podwyższonej temperaturze, system natychmiastowo uruchomi alarm dźwiękowy, a następnie przesłany zostanie alert do urządzenia, które jest u administratora.
3. Przejście może także zostać automatycznie zamknięte.
Zastosowanie
Ten system przeznaczony jest do miejsc, gdzie występuje duża ilość przechodzących osób. Przykładowo w przejściach, korytarzach, wejściach do sklepów itp.
Szczegóły systemu
System umożliwia ciągły podgląd obrazu z kamery wraz z bieżącymi odczytami temperatury. Dostępne są również wszystkie opcje, które umożliwia system Basic. Wersja advanced bazuje na kamerach Jovision T9. Istnieje możliwość zwiększenia precyzji pomiaru osłoną typu Black Body.
Dokładność pomiaru: +/- 0,3 st. C.
W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt:

maciej.grabowski@ntt.pl