AKTUALNOŚCI NTT

NTT System S.A. – jako Gold Partner LG Electronics 2019
Certyfikat potwierdzający uzyskanie przez NTT System S.A. autoryzacji w zakresie kompleksowego wsparcia procesu projektowania, doboru i zakupu rozwiązań komputerowych marki LG oraz wsparcia posprzedażowego i serwisowego. Certyfikat PDF
Coraz więcej budynków instaluje Blue Bolt
System Blue Bolt został zainstalowany w kilku nowych budynkach – m. in. w Centrum Medycznym Gabos w Piekarach Śląskich, gdzie będzie rozwijany w kierunku kompleksowego rozwiązania technologicznego dla placówek medycznych oraz w siedzibie firmy Avison Young w Londynie. Cieszy fakt, że nasz system zyskuje popularność, zwłaszcza za granicą gdzie konkurencja jest wysoka.Blue Bolt pojawi się także w nowych budynkach polskiego dewelopera Tryboń PPI, który stawia na innowację i wygodę pozwalając mieszkańcom na otwieranie telefonem części wspólnych, takich jak klatki schodowe, parkingi, furtki czy szlabany.

Nasz system będzie można obejrzeć na początku lipca na największych tegorocznych targach branżowych w Europie – MIPIM PropTech w Paryżu.

Więcej informacji na stronie www.bluebolt.pl/pl

NTT System – jako jedyny dystrybutor wprowadził na rynek Polski OnePlus!
NTT System podpisało umowę dystrybucyjną z OnePlus – chińską marką smartfonów. W ofercie polskiego partnera znajdą się początkowo dwa modele.
– Marka OnePlus w Polsce wkracza na rynek za pośrednictwem NTT System jako jedynego dystrybutora – informuje Grzegorz Kania, pełnomocnik zarządu ds. urządzeń mobilnych.
Marka OnePlus powstała w 2013 r. NTT informuje, że w Europie zarówno na zachodzie jak i w CEE pod względem popularności znajduje się na czwartym miejscu segmentu premium. Według danych Counterpoint w 2018 r. OnePlus miało 2 proc. udziałów w światowym rynku smartfonów premium (tj. w cenie od 400 dol. w górę), co dawało mu 5 pozycję w rankingu.
NTT System uzyskało status AMD Elite Partner!
Cieszymy się, że możemy poinformować Państwa o tym osiągnięciu. Teraz nasza współpraca z AMD zacieśni się jeszcze bardziej, czego efektem będzie niezwykle szeroka i atrakcyjna oferta produktów AMD. Specjalizacja w tej części rynku IT, pozwoli nam dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania, oparte na najnowszych produktach AMD. Również nasza strategia sprzedażowa przy wsparciu AMD, zaowocuje współpracą z wieloma firmami w Polsce i na świecie. Status „Elite Partner”, stawia nas na równi z innymi znanymi partnerami, jak Action S.A.
To obecnie najwyższy możliwy status współpracy z AMD!
Polski system w londyńskim biurowcu
LONDYN System Blue Bolt polskiej firmy NTT System umożliwiający otwieranie pomieszczeń smartfonem zostanie zainstalowany w londyńskiej siedzibie firmy doradczej Avison Young.

HIRO Intel Extreme Masters 2019 – Podsumowanie

Na IEM 2019 nie mogło zabraknąć marki HIRO®. Nasze stoisko obfitowało w najnowszą ofertę komputerów i notebooków. Można było przetestować min. notebooki serii 670 i 700 z kartami graficznymi NVidia RTX oraz mobilnego potwora – HIRO® serii 870 z dwiema kartami GTX 1080, komputery gamingowe typu All in One oraz oczywiście najnowsze akcesoria HIRO® (klawiatury, myszy czy słuchawki).

Dużą atrakcją był nasz super komputer HIRO® 390G wyposażony w najnowocześniejsze technologie (procesor Intel® Core™ i9 9900, kartę graficzną MSI GeForce RTX 2080TI i aż 4 dyski o łącznej pojemności 17TB) zamknięte w designerskiej obudowie In-Win D-Frame 2.0.
Nie zabrakło także konkursów i turniejów zorganizowanych wspólnie z marką Ballistix®, w których do wygrania było sporo ciekawych nagród i gadżetów.
Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej.

Zobacz galerię na www.hiro.com.pl/

Intel Extreme Masters 2019

HIRO i Ballistix Polska zapraszają na największe wydarzenie esportowe tego roku – Intel Extreme Masters w Katowicach.Znajdziecie nas na stoisku HIRO, gdzie przygotowaliśmy dla Was mnóstwo konkursów, niespodzianek oraz niesamowitych atrakcji. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu aby być na bieżąco z tym, co dla Was przygotowaliśmy. W trakcie trwania eventu będziemy nagradzać osoby, które na Facebook’u oraz Instagram’ie dodadzą zdjęcie z naszej strefy z hashtagiem #BallistixAndHIRO.

Będzie ogień!
Zapraszamy również na www.sklep.ntt.pl/

POLSKA Firma NTT System
polski dystrybutor sprzętu komputerowego opracowała innowacyjny system Blue Bolt, który umożliwia otwieranie drzwi, bram i szlabanów smartfonem. Jego dodatkową funkcją jest również m.in. optymalizacja zużycia energii.

NTT System S.A. – Partnerem Platinum programu Intel Technology Provider 2019

NTT System laureatem Buzdygana Marszałka Bielińskiego

W listopadzie 2018 roku firma NTT System została uhonorowana przez Starostę Otwockiego Pana Mirosława Pszonka prestiżową statuetką Buzdyganu Marszałka Bielińskiego. Polska Spółka została wyróżniona jako Firma Roku 2017.