AKTUALNOŚCI NTT

Pomiar temperatury przed wejściem do budynku – sprawdź wielofunkcyjny system Blue Bolt!

Poznaj nową funkcję Blue Bolt wspierającą firmy w ochronie przed wirusem COVID-19. Pomiar temperatury pomoże zweryfikować osoby jeszcze przed wejściem do budynku, ale też wesprze w identyfikowaniu osób, które mogą być zarażone, a nie mają widocznych objawów. Dotyczy to nie tylko obecnego problemu z COVID-19, ale też innych chorób, w tym sezonowych przeziębień i grypy. Prezentujemy Państwu system pozwalający izolować osoby zainfekowane już na wejściu do obiektu. Ponadto nasz system posiada wbudowane inne funkcje, które jednocześnie będziecie mogli Państwo wdrożyć w swoim budynku.System mierzy temperaturę osób wchodzących do budynku i jednocześnie nie pozwala wejść tym, którzy mają temperaturę wyższą, niż wskazana przez administratora. Jeśli osoba z wyższą temperaturą, była w ostatnich dniach w budynku, powiadomione zostają automatycznie osoby, które mogły mieć z nią kontakt. Cała obsługa pilnująca wejścia do budynku osób uprawnionych odbywa się za pomocą smartfona.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt: maciej.grabowski@ntt.pl

NTT System podpisało umowę dystrybucyjną z Huami – firmą oferującą smartwatche pod marką Amazfit!

Firma Huami powstała w 2013 roku i jej misją jest „połączenie zdrowia z technologią”.

Huami Technology wprowadziła pierwszy na świecie inteligentny układ do noszenia na bazie zestawu instrukcji open source RISC-V – „Huangshan 1”, który został zastosowany na dużą skalę w jego oryginalnych inteligentnych zegarkach i bransoletach Amazfit.

W ofercie NTT System będzie można znaleźć inteligentne zegarki serii:

  • T-Rex,
  • GTR 42 i 47 MM,
  • GTS,
  • Stratos 3,
  • Nexo,
  • Amazfit Bip-S.

Zachęcamy do śledzenia naszej oferty – produkty marki Amazfit będą dostępne w połowie maja 2020!

NTT System – jako pierwszy dystrybutor Realme w Polsce!

NTT System – jako pierwszy oficjalny dystrybutor smartfonów marki Realme w Polsce!

Realme jest chińską marką smartfonów, oferującą urządzenia o wysokiej wydajności i modnym wyglądzie w szerokim kontekście handlu elektronicznego.

Uruchamiając działalność w regionach europejskich Realme dąży do oferowania wysokiej wydajności, stylowego wzornictwa, profesjonalnych usług i odkrywania nowych możliwości dla smartfonów.

Od kwietnia 2020 roku nowa marka jest oficjalnie dostępna w ofercie NTT System S.A.

Nowy komputer NTT Business DSS o zaskakująco małych rozmiarach i wydajnych parametrach jest już dostępny w naszej ofercie!

Mikrokomputer NTT Business DSS (Digital Signage System) to kompaktowe urządzenie, które nie tylko doskonale sprawdzi się w zastosowaniach typu Digital Signage, ale może być z równym powodzeniem traktowane, jako energooszczędny terminal lub tradycyjny desktop. Dzięki zastosowaniu procesora AMD V1000 z bardzo wydajnym zintegrowanym interfejsem graficznym komputer może obsłużyć aż cztery monitory o rozdzielczości do UHD przy częstotliwości odświeżania do 60 Hz. System może zostać wyposażony w od 4 do 32 GB pamięci RAM oraz dwa dyski – SSD M.2 (tradycyjny lub z protokołem NVMe) i 2,5-calowy HDD.

Komunikację ze światem zapewniają dwie gigabitowe karty sieciowe wspierające współczesne standardy bezpieczeństwa i łączności. Dodatkowo mikrokomputer może zostać wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej WiFi 5 lub 6 oraz Bluetooth od 4 do 5.2. DSS jest produktem linii Business posiada więc nowoczesne i zaawansowane systemy bezpieczeństwa w standardzie TPM 2.0 (jest to zintegrowany, a tym samym nieusuwalny układ sprzętowy). Dodatkowo każdy mikrokomputer może zostać wyposażony w czujnik otwarcia obudowy blokujący możliwość uruchomienia komputera w przypadku wykrycia próby nieautoryzowanej manipulacji urządzeniem.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt: jan.polkowski@ntt.pl

Sprzęt komputerowy do nauki zdalnej ze stawką VAT 0% dla szkół i placówek oświatowych!

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, wymuszającej na uczniach i nauczycielach zdalną pracę, firma NTT System prezentuje ofertę przygotowaną przez swoich specjalistów z myślą o zabezpieczeniu sprzętu komputerowego niezbędnego do realizacji nowej formy nauczania.

W ofercie znajdują się komputery NTT ALL IN ONE, które zapewniają wszystkie potrzeby do zdalnej nauki w jednym!

Pobierz ofertę NTT

Zapytania w sprawie oferty prosimy kierować na adresy: projekt@ntt.pl, handlowcy@ntt.pl

NTT System – jako jedyny dystrybutor wprowadził na rynek Polski OnePlus!

NTT System podpisało umowę dystrybucyjną z OnePlus – chińską marką smartfonów. W ofercie polskiego partnera znajdą się początkowo dwa modele.

– Marka OnePlus w Polsce wkracza na rynek za pośrednictwem NTT System jako jedynego dystrybutora – informuje Grzegorz Kania, pełnomocnik zarządu ds. urządzeń mobilnych.

Marka OnePlus powstała w 2013 r. NTT informuje, że w Europie zarówno na zachodzie jak i w CEE pod względem popularności znajduje się na czwartym miejscu segmentu premium. Według danych Counterpoint w 2018 r. OnePlus miało 2 proc. udziałów w światowym rynku smartfonów premium (tj. w cenie od 400 dol. w górę), co dawało mu 5 pozycję w rankingu.

NTT System – jako oficjalny dystrybutor Vivo!
NTT System – jako pierwszy oficjalny dystrybutor smartfonów marki Realme w Polsce!

Realme jest chińską marką smartfonów, oferującą urządzenia o wysokiej wydajności i modnym wyglądzie w szerokim kontekście handlu elektronicznego.

Uruchamiając działalność w regionach europejskich Realme dąży do oferowania wysokiej wydajności, stylowego wzornictwa, profesjonalnych usług i odkrywania nowych możliwości dla smartfonów.

Smartfony marki Vivo już niedługo będą dostępne w ofercie NTT System S.A.!

NTT System – Partnerem Biznesowym kampanii „Kilometry Dobra”!

Firma NTT System S.A. została Partnerem Biznesowym kampanii „Kilometry Dobra” trwającej od 1 marca do 31 maja 2020 roku.

Celem kampanii jest podniesienie jakości nauczania w Afryce poprzez zapewnienie pomocy dydaktycznych i materiałów edukacyjnych w czterech szkołach Dzieci Afryki – w Ghanie, Etiopii, Tanzanii i Ugandzie.

Dodatkowo należy dodać, iż jedną z inicjatyw kampanii jest próba pobicia Rekordu Guinnessa na najdłuższą linię z monet (75,2 km). Po zakończeniu trwania kampanii wszystkie zebrane fundusze zostają wypłacone w monetach jednozłotowych, które w dniu Wielkiego Finału zostaną ułożone w szeregu.

 

 

Nowe obudowy Azza dostępne w ofercie NTT System!
Firma NTT System systematycznie powiększa swoją ofertę rozwiązań dla gamingu. Poza szerokim asortymentem sprzętu własnej produkcji udostępnia również coraz więcej produktów dystrybucyjnych przeznaczonych dla tego segmentu. Ostatnio oferta polskiej firmy została poszerzona o nowe obudowy firmy AZZA.

Azza jest renomowanym producentem obudów oraz zasilaczy przeznaczonych dla entuzjastów elektronicznej rozrywki. Obudowy charakteryzują bardzo dobre parametry, są przystosowane do montażu najwydajniejszych systemów chłodzenia, mają też możliwość instalacji długich kart graficznych. Ponadto przyciągają wzrok oryginalnym wyglądem i efektownym podświetleniem.

W ofercie NTT System obecnie są dostępne 22 rodzaje różnych konstrukcji. Najnowsze serie dostępne w ofercie to: Apollo, ARC, Blaze, Chroma, Cube, Iris, Luminous, Obsidian, Raven, oraz Zircon.

W ofercie szczególnie wyróżnia się obudowa Linkworld Azza Cube 802F, której estetyczny wygląd i wysoka jakość wykonania oraz pełna funkcjonalność oddają wszystko, czego potrzebuje profesjonalna obudowa. Oferuje możliwość zamontowania chłodzenia wodnego, jak również do pięciu wentylatorów dla zwiększenia wydajności chłodzenia. Zarządzanie kablami nie jest problemem, ponieważ kable można bezpiecznie schować za płytą główną, aby zapewnić jeszcze lepsze chłodzenie. Cube 802 obsługuje karty graficzne o długości do 320 mm, więc może pomieścić większość kart graficznych dostępnych na rynku.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą AZZA dostępną w NTT System S.A.

Budynek firmy Adgar będzie w pełni obsłużony przez Blue Bolt!

NTT System podpisało umowę z firmą Adgar Poland będącą deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości biurowych, na mocy której system Blue Bolt pojawi się w ich budynkach.

Blue Bolt to zaawansowane rozwiązanie technologiczne stworzone z myślą o rynku nieruchomości. System składa się z modułów umożliwiających otwieranie dowolnych drzwi, szlabanów i bram garażowych za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Adgar podpisując umowę na wdrożenie inspirowana grami komputerowymi aplikacji zapowiada, że to dopiero początek współpracy.

Śledźcie nas na bieżąco, będziemy informować o postępach prac integracyjnych – już wkrótce pierwszy budynek będzie w pełni obsłużony przez Blue Bolt!

Więcej informacji o systemie Blue Bolt w firmie Adgar:

 

NTT System – dystrybutorem monitorów Gigabyte Aorus!

NTT system S.A. podpisało umowę dotyczącą dystrybucji monitorów marki Gigabyte Aorus. W ofercie znajdą się monitory przeznaczone dla graczy z płaskimi oraz zakrzywionymi ekranami o przekątnej 27”. Monitory Aorus charakteryzują się szerszymi zakresami jasności i kontrastu, najwyższą jakością kolorów i częstotliwością odświeżania w zakresie 144 Hz – 165 Hz (w zależności od modelu).

Gamingowy charakter sprzętu podkreśla unikalny design z dużym zakresem regulacji pozycji wyświetlacza oraz pożądane przez graczy podświetlenia RGB. Monitory Aorus uzupełnią ofertę polskiej firmy kierowaną do miłośników gier oraz użytkowników oczekujących sprzętu komputerowego o najwyższych parametrach.