LAPTOPY HIRO®

Poznaj produkty tej linii

Laptopy gamingowe HIRO®

Mobilna alternatywa sprzętu przeznaczonego dla najbardziej wymagających użytkowników, oczekujących dużej wydajności i niezawodności. Wszystkie modele zostały stworzone z myślą o niemal dowolnej konfiguracji. Każdy laptop oparty jest o najnowsze i najmocniejsze podzespoły z możliwością doboru dysku oraz pamięci RAM, a w niektórych modelach także procesora. Najwydajniejsze maszyny zostały wyposażone w aż dwie kadrty graficzne GeForce® GTX 1080, dając zapas mocy dorównujący najlepszym desktopom do gier. Elastyczność konfiguracji pozwala niemal idealnie wpasować się w preferencje każdego z graczy dając pewność, że nawet zapowiadane dopiero tytuły nie będą problemem dla laptopa HIRO®.

Laptopy Hiro® Serii 650 i 655

HIRO® prezentuje nową serię niezawodnych laptopów klasy premium dla najbardziej wymagających użytkowników. Specjalnie wyselekcjonowane podzespoły w lekkiej konstrukcji wykonanej ze stopu magnezu. Premierowe procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji to niezwykle potężne jednostki obliczeniowe, które zadbają o pełną płynność nie tylko w grach, ale także w każdym programie multimedialnym. Zaawansowany system inteligentnego chłodzenia zapewnia zarówno pełne wykorzystanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. Notebook posiada zainstalowany oryginalny system Windows 10® z pełną jego funkcjonalnością.

Laptopy Hiro® Serii 560, 570 i 580

Nowe serie laptopów 560, 570 i 580 to przenośne maszyny wysokiej klasy stworzone do grania. Zastosowanie nowych procesorów Intel® Core™ dziesiątej generacji zapewnia znacznie wyższą produktywność i maksymalne przyspieszenie w każdej rozgrywce. Posiadają ekrany z antyrefleksyjną matrycą IPS, jak również wyjątkowo cienkie ramki, które zwiększają obszar wyświetlanego obrazu. Obudowa laptopów została wykonana z trwałego stopu metalu – aluminium i magnezu.

Laptopy Hiro® Serii 7165 i 7166

Nowe modele gamingowych laptopów z najbardziej wydajnymi procesorami Intel® Core™ dziewiątej generacji i7-9750H i kartami graficznymi z najnowszej serii NVIDIA zapewnią każdemu fantastyczną rozrywkę i niezapomniane wrażenia z gier. HIRO® 7165 i 7166 to wytrzymałe i wyjątkowo lekkie laptopy w smukłych i jednocześnie solidnych obudowach ze stopu aluminium i magnezu.

Laptop Hiro® Seria 957

Specyfikacja i elastyczność desktopa w mobilnym ciele laptopa. Najmocniejsze konfiguracje z wydajnymi kartami graficznymi GeForce GTX 1060 z pamiecią własną 6GB oraz procesorami Intel Core 8-generacji Coffee Lake zapewnią Ci wysoką jakość oraz pełnię wrażeń. Laptop doskonale sprawdzi się także w pracach graficznych.

Laptop Hiro® Seria 850

Notebook HIRO® 850 stanowi optymalny kompromis pomiędzy mocą i wagą. Posiada ekran o przekątnej wynoszącej 15,6” oraz kartę graficzną GTX 1050 TI 4GB. Jest wyposażony w klawiaturę z podświetleniem LED oraz baterię litowo-jonową 62WH, dzięki której Twój czas pracy może wynieść nawet 380 minut. Warto podkreślić, że tak zaawansowany komputer waży jedynie 2.3 kg. Jest to doskonały model dla Graczy, poszukujących dobrej wydajności w niższej cenie. Dzięki temu, że jest wysoce konfigurowalny spełnia wymagania profesjonalistów poszukujących przenośnych stacji roboczych.

Laptop Hiro® Seria 870

Seria 870 została zaprojektowana z myślą o tych którzy potrzebują połączyć najpotężniejsze konfiguracje z mobilnością laptopa. Odblokowane desktopowe procesory, para GTX 1080 8GB oraz super szybkie kości pamięci DDR4 z możliwością rozbudowania aż do 64GB zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy nie mogą sobie pozwolić na kompromisy.

Laptop Hiro® Seria 700

Czysta esencja gamingowych laptopów uzbrojona w klawiaturę mechaniczną, ekran o odświeżaniu 144Hz oraz super cienkie ramki. Zniknęły bezpowrotnie czasy, gdy laptopy gamingowe były gigantycznymi nieporęcznymi bestiami. Nasze laptopy z serii 700 to wszystko, czego można chcieć w swoim laptopie (najnowsze karty graficzne RTX 2060 i 2070 oraz GTX 1060, krystalicznie wyrazisty ekran o nadzwyczajnym czasie reakcji, pełna klawiatura mechaniczna z indywidualnie ustawianym podświetleniem, ultra wydajny procesor 8 generacji) zamknięte w super cienkiej aluminiowej obudowie o grubości 22mm i wadze niecałych 2kg.

Laptop Hiro® Seria 950

Potęga GTX 1070 w niecałych 2kg. Zmierz się z coraz bardziej wymagającymi i intensywnymi graficznie grami nie tracąc płynności. Uzyskaj aż do 3 razy wyższą wydajność w grach AAA i VR w stosunku do poprzednich generacji kart graficznych. Osiągnij więcej realizmu w każdej grze dzięki technologiom NVIDIA GameWorks ™, które oferują prawdziwe wrażenia kinowe i niesamowite nowe technologie przechwytywania obrazu.