LAPTOPY HIRO®

Poznaj produkty tej linii

Laptopy gamingowe HIRO®

są mobilną alternatywą sprzętu przeznaczonego dla najbardziej wymagających użytkowników, oczekujących dużej wydajności i niezawodności. Wszystkie modele zostały stworzone z myślą o niemal dowolnej konfiguracji. Każdy laptop oparty jest o najnowsze i najmocniejsze podzespoły z możliwością doboru dysku oraz pamięci RAM, a w niektórych modelach także procesora. Najwydajniejsze maszyny zostały wyposażone w aż dwie kadrty graficzne GeForce® GTX 1080, dając zapas mocy dorównujący najlepszym desktopom do gier. Elastyczność konfiguracji pozwala niemal idealnie wpasować się w preferencje każdego z graczy dając pewność, że nawet zapowiadane dopiero tytuły nie będą problemem dla laptopa HIRO®.

Laptopy Hiro® Serii 7165 i 7166

Nowe modele gamingowych laptopów z najbardziej wydajnymi procesorami Intel® Core™ dziewiątej generacji i7-9750H i kartami graficznymi z najnowszej serii NVIDIA zapewnią każdemu fantastyczną rozrywkę i niezapomniane wrażenia z gier. HIRO® 7165 i 7166 to wytrzymałe i wyjątkowo lekkie laptopy w smukłych i jednocześnie solidnych obudowach ze stopu aluminium i magnezu.

Laptop Hiro® Seria 957

Specyfikacja i elastyczność desktopa w mobilnym ciele laptopa. Wybierz dowolny procesor Intela 8 generacji, kości pamięci DDR4, dysk SATA III oraz M.2 a wszystko zwieńczone desktopową karta graficzna z stajni NVIDIA GTX 1060 6GB.

Laptop Hiro® Seria 850

Optymalny kompromis pomiędzy mocą I wagą. Procesory 8 generacji, do 32GB RAM DDR4 oraz nowoczesne karty graficzne NVIDI zaspokoją potrzeby graczy ale też dzięki dużej konfiguralności spełnią wymagania profesjonalistów poszukujących przenośnych stacji roboczych.

Laptop Hiro® Seria 870

Seria 870 została zaprojektowana z myślą o tych którzy potrzebują połączyć najpotężniejsze konfiguracje z mobilnością laptopa. Odblokowane desktopowe procesory, para GTX 1080 8GB oraz super szybkie kości pamięci DDR4 z możliwością rozbudowania aż do 64GB zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy nie mogą sobie pozwolić na kompromisy.

Laptop Hiro® Seria 700

Czysta esencja gamingowych laptopów uzbrojona w klawiaturę mechaniczną, ekran o odświeżaniu 144Hz oraz super cienkie ramki. Zniknęły bezpowrotnie czasy, gdy laptopy gamingowe były gigantycznymi nieporęcznymi bestiami. Nasze laptopy z serii 700 to wszystko czego można chcieć w swoim laptopie (najnowsze karty graficzne RTX 2060 i 2070 oraz GTX 1060, krystalicznie wyrazisty ekran o nadzwyczajnym czasie reakcji, pełna klawiatura mechaniczna z indywidualnie ustawianym podświetleniem, ultra wydajny procesor 8 generacji) zamknięte w super cienkiej aluminiowej obudowie o grubości 22mm i wadze niecałych 2kg.

Laptop Hiro® Seria 950

Potęga GTX 1070 w niecałych 2kg. Zmierz się z coraz bardziej wymagającymi i intensywnymi graficznie grami nie tracąc płynności. Uzyskaj aż do 3 razy wyższą wydajność w grach AAA i VR w stosunku do poprzednich generacji kart graficznych. Osiągnij więcej realizmu w każdej grze dzięki technologiom NVIDIA GameWorks ™, które oferują prawdziwe wrażenia kinowe i niesamowite nowe technologie przechwytywania obrazu.