WYPOŻYCZANIE KOMPUTERÓW NTT

Sprawdź moc komputerów NTT - wypożycz już dziś!

Możliwość wypożyczenia komputerów NTT na abonament - już od 1 sztuki!

Czy przedsiębiorca chcąc rozwinąć swoją działalność lub po prostu wymienić sprzęt komputerowy na nowoczesny musi liczyć się z poważną inwestycją?

Niekoniecznie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu wprowadziliśmy nową formę pozyskania sprzętu komputerowego dla przedsiębiorców – wypożyczenie komputerów, czyli komputer na abonament. Taka forma jest dla wielu wyjątkowo korzystnym i najszybszym sposobem pozyskania narzędzi niezbędnych do pracy.

Wykorzystując doświadczenie w zakresie dostaw sprzętu dla biznesu, edukacji, administracji publicznej, jak również na największe w kraju wydarzenia e-sportowe przygotowaliśmy ofertę wypożyczenia komputerów biurowych NTT® All-in-One oraz wydajnych komputerów turniejowych serii NTT® Game.

ZALETY SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY:

- niezawodny i optymalnie skonfigurowany sprzęt, gotowy do pracy;
- możliwość wypożyczenia już od 1 sztuki;
- wypożyczenie komputerów na czas nieograniczony;
- bezpośrednia dostawa i odbiór komputerów;
- elastyczny okres trwania umowy (uzależniony od potrzeb i oczekiwań najemcy);
- serwis On-Site gwarantujący sprawną naprawę w wypadku awarii, realizowaną w przeciągu 3 dni roboczych bezpośrednio w miejscu użytkowania komputerów.

Wypożyczenie komputerów biurowych

NTT® All-in-One oferowane w wersji 21,5 oraz 23,8 cala.

Komputery AIO zintegrowane z monitorem to idealne rozwiązanie biurowe. Ich ergonomiczna konstrukcja ogranicza plątaninę kabli, zajmuje niewiele miejsca i świetnie wygląda na biurku. Komputery oferowane w abonamencie posiadają zainstalowany system Microsoft Windows 10 Pro oraz pakiet biurowy Microsoft Home & Business, dzięki czemu są od razu gotowe do pracy. Odpowiednio dobrane, wysokiej jakości komponenty gwarantują sprawną i bezproblemową pracę. Komputery dostępne są z procesorami Intel® Core™ i3 lub Intel® Core™ i5 dając większe spectrum wyboru wydajności sprzętu.

Wypożyczanie komputerów turniejowych

Sprzęt NTT® Game jest bardzo dobrze znany każdemu miłośnikowi e-sportu. Nasze komputery są od dawna nieodłącznym elementem największych tego typu wydarzeń w naszym kraju – takich jak IEM w Katowicach, czy PGA w Poznaniu.

Optymalnie dobrane podzespoły dają pewność, że sprzęt sprawdzi się nie tylko podczas wirtualnych rozgrywek, ale również jako narzędzie pracy dla wymagających użytkowników. Dostępne w ofercie wypożyczania - komputery serii NTT Game I5-9400F są wyposażone w bardzo wydajne podzespoły, przystosowane do uzyskiwania jak najwyższej jakości obrazu i płynności w grach komputerowych. Komputery posiadają procesory sześcio-rdzeniowe Intel Core i5-9400F świetnie współpracujące z kartami graficznymi serii Nvidia GeForce GTX 1660 z pamięcią własną 6GB.
Nie musisz kupować możesz wynajmować!

W sprawie szczegółowej oferty oraz warunków wypożyczenia prosimy o kontakt:

wypozycz.komputer@ntt.pl

tel.: +48 22 760 73 42

JAK WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT? KROK PO KROKU

1. Skontaktuj się z nami!
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i zainteresowała Cię nasza oferta, wypełnij formularz na stronie internetowej www.ntt.pl/wypozyczanie-komputerow/ oraz załącz dokumenty umożliwiające weryfikację podmiotu gospodarczego. Zamówienie powinno zostać złożone nie później niż 7 dni roboczych przed planowaną datą wypożyczenia sprzętu.

2. W przeciągu 3 dni roboczych zweryfikujemy wniosek.
W tym czasie będziemy próbowali skontaktować się z Tobą, zweryfikować poprawność przesłanych danych i przygotować umowę najmu.

3. Podpisanie umowy
Jeżeli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, prześlemy przygotowaną do podpisu umowę najmu wraz z załącznikami. Umowa zawiera wszystkie szczegółowe warunki wypożyczenia. Podpisany egzemplarz musi trafić bezpośrednio do nas.

4. Pierwsza płatność
Po otrzymaniu podpisanej umowy wystawimy fakturę za pierwszy miesiąc użytkowania sprzętu, powiększoną o jednorazową kaucję. Fakturę musisz opłacić w terminie 3 dni od daty jej wystawienia.

5. Odbiór sprzętu
Po dokonaniu powyższych formalności dostarczamy sprzęt pod wskazany adres. Sprzęt możesz odebrać osobiście lub wyznaczyć osobę upoważnioną do odbioru.

6. Użytkowanie
Dostarczone komputery są w pełni sprawne technicznie i gotowe do rozpoczęcia pracy, zgodnie z ich przeznaczeniem. Jeżeli jednak sprzęt ulegnie awarii zapewniamy naprawę w miejscu jego użytkowania w terminie 3 dni roboczych lub, jeżeli nie będzie to możliwe, wymianę na inny.

7 . Zwrot komputerów do NTT
Po upływie okresu najmu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów odbioru sprzętu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaki jest najkrótszy, a jaki najdłuższy okres wypożyczenia komputerów?
- Najkrótszy okres wypożyczenia komputerów biznesowych wynosi jeden miesiąc, natomiast najdłuższy okres wypożyczenia nie jest ustalony. Wypożyczenie komputerów turniejowych dostępne już od dwóch dni.

Kto może skorzystać z oferty wypożyczenia komputerów?
- Nasza oferta przygotowana jest dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski.

Ile komputerów można wypożyczyć?
- W naszej ofercie nie są określone limity wypożyczenia. W praktyce można wypożyczyć od jednego komputera.

Czy dostarczone komputery są od razu gotowe do pracy?
- Dostarczone komputery są standardowo skonfigurowane i gotowe do rozpoczęcia na nich pracy od razu po ich dostarczeniu.

Co w przypadku awarii lub problemów technicznych wynajętych komputerów?
- Zapewniamy wsparcie naszego Centrum Serwisowego przez cały okres wynajmu, a naprawy serwisowe realizowane są bezpośrednio w miejscu użytkowania komputerów.

Zaufali nam: