NTT System nagrodzona na Microsoft Channel Connect 2024.

 

W dniu 9 kwietnia miała miejsca gala Microsoft Connect 2024 w której uczestniczyli Partnerzy i dystrybutorzy  gignta z Reedmont. Celem spotkania było nie tylko podsumowanie dotychczasowej współpracy, ale również przedstawienie perspektyw rozwoju branży w erze AI.

NTT System S.A. nagrodzona została za współpracę z Microsoft prestiżowym wyróżnieniem w kategorii „Better Together

Diamenty Forbesa

NTT System S.A. wyróżniona w 16. edycji rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes Polska, wspólnie z firmą Dun & Bradstreet.

Celem rankingu jest zidentyfikowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Lista opracowywana jest ​
na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów, z lat 2018-2022.

Czepczyński Family Fundation

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę, która nie tylko przynosi nam wzajemne korzyści, ale także przyczynia się do wspierania ważnej misji rozwoju edukacji dzieci.

W tym roku z dumą możemy ogłosić, że dzięki owocnej kooperacji z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, projekty edukacyjne ABD Ekonomii oraz ABC Empatii są obecne w 3048 placówkach oświatowych w Polsce, a także w 84 krajach na całym świecie!

 

NTT System S.A: Po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie Lenovo Dystrybutor Roku w kategorii smartfony tym razem podczas gali Lenovo Top Partners Award 2022. Dziękujemy!

 

Stowarzyszenie Historyczno – Badawcze Triglav składa serdeczne podziękowania za niezawodne wsparcie, podczas organizacji wyjątkowego wydarzenia – II Zlotu Detektorysów w Twierdzy Modlin, który odbył się w dniach 9-11.06.2023.

Wyróżnienie w rankingu miesięcznika ForbesFORUM FIRM RODZINNYCH 2023 w kategorii rodzinnych spółek giełdowych w województwie mazowieckim.

NTT System S.A: Woohoo! 🏆😎 Nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Intel Overclocking Masters! Świetna zabawa, bardzo satysfakcjonujące wyzwanie. Dziękujemy za tę możliwość, Intel, ASUS, Cooler Master, Kingston Technology, Thermal Grizzly i Messer Group. 😉 Zobaczcie galerię z całego wydarzenia na naszym Facebooku – HIRO.

 

NTT System S.A: Dziękujemy firmie Coface za to wyróżnienie i docenienie naszej wieloletniej współpracy, wiemy że nadchodzące lata przyniosą tylko kolejne sukcesy.

NTT System S.A: Dziękujemy za otrzymanie tytułu Autoryzowanego Resellera produktów marki Silicon Power. Następny krok to uzyskanie statusu autoryzowanego dystrybutora.

NTT System S.A: Dziękujemy za otrzymanie wyróżnienia Dystrybutor Roku 2021 w kategorii smartfony podczas gali Lenovo Top Partners Award 2021.

NTT System S.A: Dziękujemy za otrzymanie wyróżnienia w rankingu Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych podczas Gali Forum Firm Rodzinnych Magazynu Forbes Polska, która odbyła się w Warszawie.

NTT System S.A: Dziękujemy za otrzymanie wyróżnienia Złoty Wiąz w kategorii pracodawca roku od Wójta Wiązowna

NTT System S.A: Laureatem Nagrody w Konkursie dla Najlepszych Przedsiębiorców oraz Organizacji Pozarządowych Powiatu
Otwockiego w kategorii INNOWATOR ROKU  w 2022 roku

Modlińak 6D Expo Pomoc: 

Dziś chcielibyśmy podziękować firmie NTT System, która natychmiast odpowiedziała na nasz apel z prośbą o zapewnienie naszym gościom dostępu do telefonów, aby mogli się komunikować ze swoimi bliskimi. Zawsze jesteśmy ogromnie wzruszeni, gdy ktoś po prostu mówi działa według zasady „mogę pomóc – pomagam”. Każdego dnia tak robimy i jest to dla nas zawsze wielka radość widząc, że Ci których na co dzień nie ma tu z nami (choćby dlatego, że mają za daleko) angażują się w naszą pracę z takim samym sercem i zapałem jak nasz.

Dziękujemy firmie NTT System, a w szczególności Panu Tadeuszowi, który to właśnie zareagował na naszą prośbę 🙂

Chcielibyśmy także podziękować naszemu wspaniałemu kierowcy z Wolontariackiej Floty, który pojechał w trasę do firmy i do nas na Expo 🙂 Pamiętajcie – pomagać można na tysiące sposobów. Trzeba tylko wybrać ten, który Wam pasuje 🙂

Link 

NTT System S.A: Podziękowanie za wsparcie projektu „Czysta woda dla Antakae” mający na celu budowę systemu doprowadzenia wody dla społeczności żyjącej w skrajnym ubóstwie bez dostępu do wody pitnej.

NTT System S.A: Canon GOLD Partner 2022: I-SENSYS Laser Hardware & I-SENSYS Laser Consumables

NTT System S.A: Podziękowanie dla firmy NTT System S.A za wsparcie wydarzenia Trashmageddoon 2021 organizowanego przez Stowarzyszenia Wywrotka, co zaowocowało zebraniem ponad 4,1 tony śmieci z Puszczy bukowej w Szczecinie

NTT System S.A: Canon Największa sprzedaż 2021 Tusze Canon PIXMA & Maxify

NTT System S.A. – nagroda – Magia Technologii – Channel Meeting 2021

„Promowanie oraz implementacja monitorów Samsung jako elementu zestawu komputerowego.”

Dziękujemy za to wyróżnieni, jest to współpraca która skutkuje że nasi klienci otrzymują zestawy które pozwalają im się cieszyć pełną mocą komputera NTT na prawdziwym monitorze dla graczy od Samsunga.

NTT System S.A. – MSI partner

„Z okazji 35-lecia firmy MSI pragniemy podziękować Państwu za wspólne lata współpracy. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie, które sprawiło, że jesteśmy tu dzisiaj.

Lucky to symbol zwycięstwa i pozostawania na szczycie. Chcemy przesuwać granice tego, co technologia będzie, umożliwić w przyszłości, jednocześnie zachowując tradycje dostarczania naszego produktu.

Pozostańcie nadal z nami, w nowym rozdziale designu, estetyki i technologii”

Dziękujemy za wspaniałe lata współpracy i za pięknego smoka Lucky. Mamy nadzieje że przyniesie nam wiele szczęście i sukcesów w wspólnej drodze na szczyt!

NTT System S.A. – nagroda – w podziękowaniu za wspólny kierunek transformacji Cyfrowej w Polsce, m.in. wdrożenie usługi Windows Autopilot, uruchomienie projektu Device as a Service i przede wszystkim za pierwsza w CEE certyfikacje Azure Stack HCI, za podążaniem oraz wdrażaniem światowych trendów na polskim rynku, przesyłam wirtualny uścisk ręki oraz statuetka

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

 

NTT System S.A. – nagroda – Gala Partnerska Microsoft DPSS 2020 – Transformacja cyfrowa drogą do sukcesu.

 

NTT System S.A. –podziękowanie za objęcie patronatem biznesowym Fundacji Dzieci Afryki w 7. edycji ogólnopolskiej Kampanii „Kilometry Dobra”.

Cel kampanii to podniesienie jakości nauczania w Afryce poprzez zapewnienie pomocy dydaktycznych i materiałów edukacyjnych w czterech szkołach Dzieci Afryki – w Ghanie, Etiopii, Tanzanii i Ugandzie.

 

NTT System S.A. – nagroda „Signum Temporis 2019 Znak Czasu” za 30 lat śmiałości myśli, skuteczności działań, nowoczesności organizacyjnej i dynamiki rozwoju rynku komputerowego w Polsce, przyznana przez Europejski Klub Biznesu Polska.

NTT System S.A. – gratulacje otrzymane od Przedstawicieli firmy Lenovo z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. – statuetka otrzymana od Przedstawicieli Banku Pekao z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. – statuetka otrzymana od Przedstawicieli firmy Tryboń PPI S.A. z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. –  gratulacje otrzymane od Zarządu oraz Pracowników firmy Coface Poland z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

 

NTT System S.A. – statuetka otrzymana od Przedstawicieli firmy Intel z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. – wiersz autorstwa Pana Bogdana Kublina napisany na okoliczność jubileuszu 30-lecia działalności.

Wiersz w PDF

NTT System S.A. – podziękowanie za wspieranie działalności Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP w latach 2014 – 2018.

Statuetka – OnePlus 7 Pro – produktem roku 2019

Dnia 03 grudnia 2019 odbyła się uroczysta Gala podczas której wręczone zostały statuetki Produkt Roku IT Professional 2019.

Wyborem redakcji tytuł produktu roku w kategorii samrtfon/tablet przypadł produktowi OnePlus 7 Pro, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma NTT System.

NTT System S.A. – jako Gold Partner LG Electronics 2019
Certyfikat potwierdzający uzyskanie przez NTT System S.A. autoryzacji w zakresie kompleksowego wsparcia procesu projektowania, doboru i zakupu rozwiązań komputerowych marki LG.

Certyfikat PDF

NTT System S.A. – Partnerem Platinum programu Intel Technology Provider 2019

NTT System S.A. laureatem Buzdygana Marszałka Bielińskiego

W listopadzie 2018 roku firma NTT System została uhonorowana przez Starostę Otwockiego Pana Mirosława Pszonka prestiżową statuetką Buzdyganu Marszałka Bielińskiego. Polska Spółka została wyróżniona jako Firma Roku 2017.

Statuetki Buzdyganu Marszałka Bielińskiego to nagroda ustanowiona i przyznawana przez Starostę Otwockiego, przyznawana corocznie osobom fizycznym i prawnym, szczególnie wyróżniającym się w życiu Powiatu Otwockiego w roku poprzedzającym przyznanie nagrody w zakresie przeciwdziałania bezrobociu na terenie powiatu otwockiego, aktywizacji lokalnego rynku pracy, promocji Powiatu Otwockiego w kraju i poza jego granicami poprzez budowanie pozytywnego wizerunku laureatów, działających na terenie powiatu otwockiego, a także w zakresie wspierania sektora pozarządowego, życia kulturalnego i społecznego na terenie powiatu otwockiego.