NTT System S.A. – nagroda – w podziękowaniu za wspólny kierunek transformacji Cyfrowej w Polsce, m.in. wdrożenie usługi Windows Autopilot, uruchomienie projektu Device as a Service i przede wszystkim za pierwsza w CEE certyfikacje Azure Stack HCI, za podążaniem oraz wdrażaniem światowych trendów na polskim rynku, przesyłam wirtualny uścisk ręki oraz statuetka

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

 

NTT System S.A. – nagroda – Gala Partnerska Microsoft DPSS 2020 – Transformacja cyfrowa drogą do sukcesu.

 

NTT System S.A. –podziękowanie za objęcie patronatem biznesowym Fundacji Dzieci Afryki w 7. edycji ogólnopolskiej Kampanii „Kilometry Dobra”.

Cel kampanii to podniesienie jakości nauczania w Afryce poprzez zapewnienie pomocy dydaktycznych i materiałów edukacyjnych w czterech szkołach Dzieci Afryki – w Ghanie, Etiopii, Tanzanii i Ugandzie.

 

NTT System S.A. – nagroda „Signum Temporis 2019 Znak Czasu” za 30 lat śmiałości myśli, skuteczności działań, nowoczesności organizacyjnej i dynamiki rozwoju rynku komputerowego w Polsce, przyznana przez Europejski Klub Biznesu Polska.

NTT System S.A. – gratulacje otrzymane od Przedstawicieli firmy Lenovo z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. – statuetka otrzymana od Przedstawicieli Banku Pekao z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. – statuetka otrzymana od Przedstawicieli firmy Tryboń PPI S.A. z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. –  gratulacje otrzymane od Zarządu oraz Pracowników firmy Coface Poland z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

 

NTT System S.A. – statuetka otrzymana od Przedstawicieli firmy Intel z okazji jubileuszu 30-lecia działalności.

NTT System S.A. – wiersz autorstwa Pana Bogdana Kublina napisany na okoliczność jubileuszu 30-lecia działalności.

Wiersz w PDF

NTT System S.A. – podziękowanie za wspieranie działalności Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP w latach 2014 – 2018.

Statuetka – OnePlus 7 Pro – produktem roku 2019

Dnia 03 grudnia 2019 odbyła się uroczysta Gala podczas której wręczone zostały statuetki Produkt Roku IT Professional 2019.

Wyborem redakcji tytuł produktu roku w kategorii samrtfon/tablet przypadł produktowi OnePlus 7 Pro, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma NTT System.

NTT System S.A. – jako Gold Partner LG Electronics 2019
Certyfikat potwierdzający uzyskanie przez NTT System S.A. autoryzacji w zakresie kompleksowego wsparcia procesu projektowania, doboru i zakupu rozwiązań komputerowych marki LG.

Certyfikat PDF

NTT System S.A. – Partnerem Platinum programu Intel Technology Provider 2019

NTT System S.A. laureatem Buzdygana Marszałka Bielińskiego

W listopadzie 2018 roku firma NTT System została uhonorowana przez Starostę Otwockiego Pana Mirosława Pszonka prestiżową statuetką Buzdyganu Marszałka Bielińskiego. Polska Spółka została wyróżniona jako Firma Roku 2017.

Statuetki Buzdyganu Marszałka Bielińskiego to nagroda ustanowiona i przyznawana przez Starostę Otwockiego, przyznawana corocznie osobom fizycznym i prawnym, szczególnie wyróżniającym się w życiu Powiatu Otwockiego w roku poprzedzającym przyznanie nagrody w zakresie przeciwdziałania bezrobociu na terenie powiatu otwockiego, aktywizacji lokalnego rynku pracy, promocji Powiatu Otwockiego w kraju i poza jego granicami poprzez budowanie pozytywnego wizerunku laureatów, działających na terenie powiatu otwockiego, a także w zakresie wspierania sektora pozarządowego, życia kulturalnego i społecznego na terenie powiatu otwockiego.