SMARTFONY

Oferta dystrybucyjna smartfonów

REALME

realme zostało założone w maju 2018 roku, stając się marką smartfonów oferującą urządzenia o wysokiej wydajności i modnym wyglądzie w szerokim kontekście handlu elektronicznego.

Produkty realme zyskały szerokie uznanie zaraz po premierze. W Indiach realme stworzył cud sprzedaży, gdyż udało się sprzedać aż milion telefonów komórkowych w ciągu 3 dni podczas Diwali. realme pobił również rekord sprzedaży na Lazadzie w Azji Południowo-Wschodniej i stał się marką nr 1 w kategorii telefonów komórkowych tej platformy.

Obecnie realme weszło na rynki ponad 20 krajów, takich jak Chiny, Indie, Indonezja, Wietnam, Tajlandia, Malezja, Pakistan, Egipt itp. W maju 2019 roku uruchomiono działalność w regionach europejskich. Marka ta dąży do oferowania wysokiej wydajności, stylowego wzornictwa, profesjonalnych usług i odkrywania nowych możliwości dla smartfonów.

Smartfony marki realme są dostępne w ofercie NTT System S.A.

VIVO

Vivo jest koncernem powstałym w 2009 roku, specjalizującym się produkcją urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych, a także informatycznych.

W modelach smartfonów marki Vivo zaprezentowano pierwszą na świecie technologię skanowania odcisków palców w połowie ekranu wraz z technologią Screen SoundCasting i podnoszoną przednią kamerą.

Vivo opracowuje dynamiczne i stylowe produkty dla pełnych pasji i energii użytkowników, aby spełnić ich wymagania i jednocześnie odróżniać się od innych marek.

OnePlus

OnePlus jest chińskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją smartfonów. Firma została założona 16 grudnia 2013 roku, a jej siedziba znajduje się w Shenzhen, w prowincji Guangdong, w Chinach. OnePlus poza Chinami działa w ponad 33 krajach.

Głównym celem przedsiębiorstwa było zaprojektowanie smartfonu, który zbalansowałby wysoką jakość z ceną niższą od innych telefonów w tej klasie. Prezes OnePlus mówi o firmie: „nigdy nie będziemy inni tylko po to, żeby być inni - wszystko, co zrobiliśmy miało na celu poprawę doświadczenia użytkownika w codziennym użytkowaniu".

OPPO

OPPO jest wiodącą marką smartfonów, która dostarcza produkty o unikalnym wzornictwie i wyposażone w innowacyjne technologie. Według danych IDC w 2018 roku firma uplasowała się globalnie na piątym miejscu pod względem wielkości udziału w sprzedaży smartfonów. Obecnie działalność OPPO obejmuje ponad 40 krajów i regionów.

Od wprowadzenia na rynek swojego pierwszego smartfonu w 2008 roku, firma nieustannie w swoich projektach koncentruje się na jak najlepszym połączeniu najwyższej jakości wzornictwa i przełomowych technologii. To sprawia, że OPPO jako pierwsze wprowadziło rozwiązania, które następnie przeniknęły do całego rynku. Na przykład zapoczątkowało erę zdjęć „selfie” oraz będąc pierwszą marką, która wprowadziła smartfony z przednimi aparatami 5MP i 16MP, a później także z obrotowym modułem obiektywu, funkcją Ultra HD oraz technologią 5x Dual Camera Zoom. Aktualnie OPPO jest pionierem we wdrażaniu rozwiązań opartych o 5G demonstrując pierwsze realne zastosowania tej technologii dla potrzeb konsumenckich.

Marka OPPO jest obecna w Polsce od stycznia 2019 roku i systematycznie buduje swoją pozycję na rynku. Produkty OPPO można zakupić u najbardziej renomowanych sprzedawców detalicznych.

MOTOROLA

Firma Motorola stworzyła branżę komunikacji mobilnej. To właśnie ona opracowała większość protokołów i technologii umożliwiających komunikację mobilną, w tym pierwszy telefon komórkowy, pierwszą stację bazową i wiele innych rozwiązań. Dziś firma łączy tego pionierskiego ducha z odnowionym zaangażowaniem na rzecz klientów. Dlatego właśnie w jej telefonach zastosowano system Android w niemalże czystej postaci, aby zapewnić konsumentom pełną otwartość i swobodę działania. Motorola stawia sobie za cel dostarczanie klientom na całym świecie wysokiej jakości urządzeń, które nie wymuszają ograniczeń jakości, środowiska klienta i stylu.

Przez ostatnie 80 lat inżynierowie firmy Motorola z powodzeniem tworzyli wynalazki i nadal szukają nowych możliwości zmiany życia ludzi na lepsze dzięki magii mobilności. W 2018 roku, Motorola jako pierwsza zaprezentowała smartfon obsługujący sieć 5G, zaś rok później pierwszy smartfon o kinowych proporcjach 21:9 z aparatem umieszczonym w ekranie. W ostatnim czasie firma zaprezentowała nową wersję kultowego modelu telefonu z klapką - Motorola RAZR. Tym razem jest to smartfon z elastycznym ekranem, który na nowo definiuje współczesne urządzenia. Laboratoria firmy niezmiennie znajdują się w Chicago, zaś smartfony sprzedawane są na rynkach całego świata.

DOOGEE

DOOGEE jest firmą od lat specjalizującą się w produkcji najwyższej klasy odpornych smartfonów, obecną w 87 krajach na całym świecie i posiadającą centrum projektowe w Hiszpanii. Wieloletni dorobek w zakresie projektowania wytrzymałych smartfonów przekłada się na urządzenia nie tylko trwałe i o wysokiej jakości, ale równocześnie w przystępnej cenie.

Starania producenta w zakresie oferowania najwyższej jakości rozwiązań zostały już docenione w większości krajów Europy, gdzie sprzedaż smartfonów DOOGEE sukcesywnie rośnie. Firma oprócz wspominanych rozwiązań, oferuje także wysokiej klasy regularne smartfony. Wszystkie charakteryzuje bardzo korzystna relacja danych technicznych do oferowanej Klientom ceny.

ZTE

ZTE to jeden z największych producentów sprzętu telekomunikacyjnego, w tym smartfonów i routerów posiadający własne centra R&D oraz zakłady produkcyjne. Z produktów ZTE korzysta blisko 1/4 mieszkańców świata w ponad 160 krajach. Firma została założona w 1985 r., a jej siedziba główna znajduje się w Shenzen. Spółka notowana jest zarówno na giełdzie w Hong Kongu oraz w Shenzen, a jej akcjonariuszami są osoby prywatne. ZTE to lider technologii 5G, co potwierdza czołowe miejsce na liście firm posiadających najwięcej zgłoszonych i zarejestrowanych patentów oraz liczne nagrody branżowe. Pierwsze połączenie w sieci 5G na świecie zostało właśnie wykonane na sprzęcie marki ZTE. Szczególną wagę w ZTE przykłada się do kwestii cyber-bezpieczeństwa oraz przestrzegania przepisów (compliance), o czym świadczy powołanie w 2019 r. - centrum cyber-bezpieczeństwa w Brukseli.