SMARTFONY

Poznaj produkty tej linii

OPPO

OPPO jest wiodącą marką smartfonów, która dostarcza produkty o unikalnym wzornictwie i wyposażone w innowacyjne technologie. Według danych IDC w 2018 r. firma uplasowała się globalnie na piątym miejscu pod względem wielkości udziału w sprzedaży smartfonów. Obecnie działalność OPPO obejmuje ponad 40 krajów i regionów.

Od wprowadzenia na rynek swojego pierwszego smartfonu w 2008 r., firma nieustannie w swoich projektach koncentruje się na jak najlepszym połączeniu najwyższej jakości wzornictwa i przełomowych technologii. To sprawia, że OPPO jako pierwsze wprowadziło rozwiązania, które następnie przeniknęły do całego rynku. Na przykład zapoczątkowało erę zdjęć „selfie” oraz będąc pierwszą marką, która wprowadziła smartfony z przednimi aparatami 5MP i 16MP, a później także z obrotowym modułem obiektywu, funkcją Ultra HD oraz technologią 5x Dual Camera Zoom. Aktualnie OPPO jest pionierem we wdrażaniu rozwiązań opartych o 5G demonstrując pierwsze realne zastosowania tej technologii dla potrzeb konsumenckich.

Marka OPPO jest obecna w Polsce od stycznia 2019 roku i systematycznie buduje swoją pozycję na rynku. Produkty OPPO można zakupić u najbardziej renomowanych sprzedawców detalicznych.

ZTE

ZTE to jeden z największych producentów sprzętu telekomunikacyjnego, w tym smartfonów i routerów posiadający własne centra R&D oraz zakłady produkcyjne. Z produktów ZTE korzysta blisko 1/4 mieszkańców świata w ponad 160 krajach. Firma została założona w 1985 r., a jej siedziba główna znajduje się w Shenzen. Spółka notowana jest zarówno na giełdzie w Hong Kongu oraz w Shenzen, a jej akcjonariuszami są osoby prywatne. ZTE to lider technologii 5G, co potwierdza czołowe miejsce na liście firm posiadających najwięcej zgłaszonych i zarejstrowanych patentów oraz liczne nagrody branżowe. Pierwsze połączenie w sieci 5G na świecie zostało właśnie wykonane na sprzęcie marki ZTE. Szczególną wagę w ZTE przykłada się do kwestii cyber-bezpieczeństwa oraz przestrzegania przepisów (compliance), o czym świadczy oddane do użytku w b.r. centrum cyber-bezpieczeństwa w Brukseli.

Klientów Indywidualnych zapraszamy do zakupów w naszym sklepie firmowym on-line:

www.sklep.ntt.pl

OnePlus

Klientów Indywidualnych zapraszamy do zakupów w naszym sklepie firmowym on-line:

www.sklep.ntt.pl