Impreza była niesamowitą okazją do świętowania i zabawy dla wszystkich miłośników komputerów, gier oraz technologii. Na stoisku NTT Game/HIRO i MediaMarkt Polska, znajdującym się pod numerem 26 po prawej stronie bramy, od godziny 11 do 18:30 można było znaleźć wiele atrakcji.

Galeria superkomputerów prezentowała najnowocześniejsze i najpotężniejsze komputery, co na pewno zachwyciło entuzjastów technologii. Strefa free-to-play umożliwiała uczestnikom swobodne korzystanie z różnych gier, bez konieczności płacenia za wejście. Turnieje gamingowe przyciągnęły zarówno profesjonalnych graczy, jak i amatorów, którzy mogli rywalizować o cenne nagrody.

Konkursy z nagrodami dostarczyły dodatkowego emocjonującego momentu i możliwości wygrania ciekawych prezentów. Szczególnie interesującym wydarzeniem było personalne konfigurowanie komputerów marzeń, co pozwoliło uczestnikom zaprojektować i stworzyć idealny sprzęt dla siebie.

Cała impreza miała wspaniałą atmosferę, a obecność w 600-lecie Łodzi dodała jej wyjątkowego charakteru. Zainteresowani mieli okazję poznać najnowsze technologie, współzawodniczyć, zdobywać nagrody i czerpać przyjemność z rozrywki i wspólnego świętowania. Była to doskonała okazja do integracji społeczności komputerowej i graczy.