To ludzie  wprowadzają życie w przestrzeń każdego budynku, jednak kiedy mówimy o setkach mieszkańców, pracowników lub gości, szybkie dotarcie do wszystkich może okazać się  kłopotem. Teraz technologia Blue Bolt pomoże upewnić się, że kontakt  administratora z najemcą rozwiązuje problemy, zamiast kreować dodatkowe!

W tym tygodniu wprowadzamy nowe funkcjonalności do sekcji powiadomień, które zadbają o lepiej zorganizowaną komunikację na Twoim budynku! Dzięki opcji dodawania plików do wiadomości, administrator przekaże Ci istotne informacje dotyczące nowej umowy, regulaminu biurowego konkursu czy harmonogramu prac na osiedlu i umieści w dedykowanej kategorii powiadomień, gdzie bez trudu je odnajdziesz. Z kolei Ty błyskawicznie potwierdzisz przeczytanie wiadomości i wyrazisz opinię za pomocą szeregu dostępnych reakcji

Zapomnijcie o tablicach ogłoszeń, ciągnących się zebraniach czy oczekiwaniu na informację od recepcji– Blue Bolt gwarantuje, że jako wspólnota zawsze będziecie na czasie z bieżącymi tematami! Pobierzcie Blue Bolt już dziś i przekonajcie się, jak prosta staje się komunikacja z pomocą nowoczesnej apki budynkowej!