Dzięki współpracy z Bouygues Immobilier Polska, krajowym odziałem francuskiej spółki deweloperskiej, nasz system Blue Bolt znalazł się w nowo powstałej kamienicy Zajezdnia Wrocław. Jest to kolejny krok poprawy bezpieczeństwa i komfortu w szybko rozwijającej się dzielnicy Nadodrze. Dla nas zaś jest to kolejny okazja do promocji naszego rozwiązania i zaprezentowania wielu zalet, które oferuje zarówno mieszkańcom, jak i deweloperom. W sześciopiętrowej kamienicy znajduje się 200 mieszkań, a jej przyszli lokatorzy dzięki Blue Bolt będą mogli bezdotykowo korzystać z: drzwi, wind oraz automatycznie otwieranych bram garażowych i szlabanów, a to wszystko jedynie z pomocą telefonu.

Z każdą kolejną inwestycją uczymy się co raz więcej i udoskonalamy nasz system, dodając kolejne funkcje. Jedną z najnowszych opcji jest funkcja przydzielenia dostępu dla gości bez konieczności pobierania przez nich aplikacji. Pozwala to na bezdotykowy dostęp do wybranych pomieszczeń, jak i poszczególnych pięter. Wystarczy jedynie mieć przy sobie telefon. Funkcjonalność ta posiada dodatkową możliwość ograniczenia czasu dostępu do poszczególnych przejść. Jest to rewolucyjne rozwiązanie, pozwalające m.in. na łatwe udostepnienia wejścia do budynku np. dla dostawcy czy robotników.

Kładziemy wysoki nacisk na dopasowanie naszych rozwiązań odo wymagań klientów. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie wykorzystując i rozwijając nasze dotychczasowe zasoby wiedzy, tak aby cały czas doskonalić nasz system i jak najlepiej dopasować go do każdego budynku.

Dowiedz się więcej: Blue Bolt

Zapraszamy do przeczytania artykułu na:

https://eurobuildcee.com/

www.housemarket.pl

https://wroclaw.twoje-miasto.pl/