Kiano Elegance nowa linia telewizorów bezramkowych !

Telewizory Kiano Elegance w metalowych obudowach w rozmiarach 32″, 50″ oraz 55″ – już dostępne w ofercie NTT System S.A.

PIĘKNO W MOCNYM WYDANIU

Linia Kiano Elegance to telewizory Smart oparte na systemie Android, które wyróżniają się zastosowaniem najnowszej technologii i mocnych podzespołów. Dzięki 2GB pamięci RAM, możesz w pełni korzystać z dostępnych funkcji i aplikacji. Połączenie niesamowitego, wyraźnego obrazu z szybkością i płynnością działania dodatkowo zwiększy komfort oglądania Twoich ulubionych filmów.

BEZRAMKOWY W METALOWEJ OBUDOWIE

Obudowa i nogi telewizorów Kiano Elegance są wykonane całkowicie z metalu, a praktycznie cała przednia powierzchnia to ekran, niczym w najlepszych smartfonach. Metal zapewnia telewizorowi wyjątkowy wygląd, solidność ale też dużo lepsze odprowadzanie ciepła.

4K i HDR

Oglądaj to, co lubisz w jeszcze lepszej jakości. Dzięki zastosowaniu technologii 4K nasz obraz tworzy czterokrotnie więcej pikseli niż w przypadku rozdzielczości HD. Oznacza to, że możesz cieszyć się idealną ostrością i naturalnym wyglądem każdej sceny. Ciesz się każdym szczegółem i wysoką jakością obrazu dzięki zastosowaniu technologii HDR. Telewizory linii Kiano Elegance stanowią gwarancję mocnych wrażeń podczas seansu.

GŁĘBOKI KONTRAST

Głęboki kontrast uwidacznia, że każdy kolor ma o wiele więcej odcieni. Telewizor wyświetla w sumie szesnaście milionów i siedemset tysięcy kolorów. Technologia DLED (Direct LED) daje bardzo równomierne podświetlenie nasycenie kolorów na każdym centymetrze. Zgodnie ze swoimi upodobaniami dostępne są własne ustawienia dynamiki obrazu i temperatury barw.

SMART TV

Wykorzystuje system Android 9.0, doskonale znany ze smartfonów. Do dyspozycji dostępne są dziesiątki wygodnych aplikacji i narzędzi między innymi: Netflix, YouTube, Facebook, Twitter, Smart Android TV, WiFi Direct, Miracast, przeglądarka WWW, nagrywanie i odtwarzanie przez USB, przewodnik po kanałach TV i wiele dodatkowych funkcji. 2GB pamięci RAM to większa przyjemność oglądania: internet ładuje się szybciej, dzięki czemu strony przewijają się płynniej.

NAGRAJ TERAZ- ZOBACZ W DOWOLNYM DLA SIEBIE MOMENCIE

PVR (Personal Video Recorder) to wbudowany twardy dysk, na którym zapiszesz ulubiony film, czy odcinek serialu, który będzie można obejrzeć w wygdonym momencie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas długich zimowych wieczorów. Kiano Elegance to telewizory, które spełnią wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Sprawdź ofertę telewizorów dostępnych w NTT System!