Motorola razr 5G - nieskończone możliwości, kompaktowy rozmiar!


Smartfon motorola razr 5G łączy legendarne dziedzictwo z najnowszą szybkością 5G w nowoczesnym modelu z dwoma ekranami. Ciesz się jaśniejszymi zdjęciami robionymi w słabym oświetleniu dzięki stabilizacji obrazu w najbardziej zaawansowanym aparacie do selfie oferowanym w smartfonie.

Interaktywny ekran zewnętrzny
Bądź w kontakcie nawet, kiedy telefon jest zamknięty, odpowiadaj na wiadomości, zmieniaj utwory, pobieraj wskazówki dojazdu oraz wiele innych.
Niewiarygodna szybkość 5G
W sieci bezprzewodowej nowej generacji pobieranie ulubionych filmów trwa zaledwie kilka minut.
Bateria działająca cały dzień
Korzystaj z telefonu nawet przez 24 godziny bez ładowania, a potem naładuj go szybko ładowarką TurboPower.
Aparat 48Mpx Aparat 48 Mpx jest wyposażony w funkcję OIS i technologię Quad Pixel, więc możesz robić wyraźniejsze i bardziej dynamiczne zdjęcia,dzięki 4-krotnie wyższej światłoczułości. Jest to jednocześnie najbardziej zaawansowany na świecie aparat do selfie działający przy zamkniętej klapce, dlatego Twoje selfie będą niezrównane.
Zaawansowany laserowy autofocus (TOF)
Technologia laserowego autofocusa korzysta z zaawansowanego czujnika Time of filght (TOF), ułatwiającego aparatowi szybkie ustawienie ostrości przy słabym oświetleniu. Działa ultraszybko i wyjątkowo dokładnie, więc nigdy nie przegapisz doskonałego ujęcia.
Znakomite zdjęcia dzięki funkcjom sztucznej inteligencji
Brak specjalistycznego szkolenia to nie przeszkoda - możesz robić zdjęcia, jak profesjonalista. Dzięki funkcjom wykorzystującym sztuczną inteligencję, takim jak: automatyczne rejestrowanie uśmiechów, optymalizacja ujęć i inteligentna kompozycja, robienie zdjęć o profesjonalnym wyglądzie jest proste.

Motorola e7 plus - noc jest Twoja!

Zdjęcia pełne światła
Matryca aparatu 48 Mpx sprawia, że Twoje zdjęcia są zachwycająco wyraźne niezależnie od oświetlania. Czujesz twórczą wenę? Pobaw się głębią ostrości i dodaj piękny efekt rozmycia (boheh) do portretów, korzystając z czujnika głębi, lub rób jasne dynamiczne zdjęcia - nawet w nocy.
Jeszcze lepsze portrety
Wykorzystaj głębię ostrości i pochwal się kreatywnymi portretami. Czujnik głębi i aparat główny 48 Mpx współpracują przy rozmyciu tła i dodawaniu pięknego efektu boheh do Twoich zdjęć.
Noc jest Twoja
Przejdź do trybu nocnych zdjęć (Night Vision), aby wydobyć więcej szczegółów i kolorów w ciemności. Twoje zdjęcia będą jasne i żywe i zachwycająco wyraźne, nawet w nocy.
Ponad dwa dni działania baterii
Dzięki pojemnej baterii 5000 mAh nie musiesz się martwić o ładowanie w czasie imprezy.
Ekran 6.5" Max Vision HD+
Daj się porwać - graj, oglądaj filmy na ultraszybkim ekranie.
64 GB wbudowanej pamięci
Dzięki pojemnej pamięci, którą można poszerzyć do 512 GB, nigdy nie zabraknie Ci miejsca na zdjęcia, muzykę i filmy.

Motorola G9 Play


Nowa moto G9 Play daje Ci moc, której potrzebujesz. To znaczy, że masz system trzech aparatów 48 Mpx o wszechstronnych możliwościach. Dzieki technologii Quad Pixel możesz robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu, żywe zdjęcia w nocy. Możesz dodawać kreatywne efekty rozmycia, a nawet robić niewiarygodnie szczegółowe zbliżenia. Pojemna bateria zapewnia energię na dwa dni. Moc ultraszybkiego procesora gwarantuje błyskawiczne działanie. Na ultraszybkim ekranie zdjęcia i filmy są realistyczne, jak nigdy dotąd.
Dwa dni działania baterii
Dzięki pojemnej baterii 5000 mAh nie musisz się martwić o ładowanie.
System trzech aparatów 48 Mpx
Uchwyć każdą chwilę w najlepszym wydaniu - rób wyraźniejsze zdjęcia w słabym oświetlaniu, żywe zdjęcia nocne, piękne rozmyte portrety i niezwykle szczegółowe zbliżenia.
64 GB wbudowanej pamięci
Dzięki pojemnej pamięci, którą można poszerzyć do 512 GB, nigdy nie zabraknie Ci miejsca na zdjęcia, muzykę i filmy.
Ekran 6,5" Max Vision HD+
Na wspaniałym ultraszybkim ekranie zdjęcia, filmy i wideorozmowy nabiorą niespotykanego realizmu.
Dedykowany przycisk Asystenta Google
Asystenta Google uruchomisz z łatwością przyciskiem z boku telefonu.

Motorola G9 Plus


System czterech aparatów, dzięki któremu uchwycisz każdą chwilę z dowolnej perspektywy: matryca o wysokiej rozdzielczości 64 Mpx, tryb nocnych zdjęć (Night Vision), Ultraszerokokątny obiektyw, Dedykowany aparat Macro Vision.
Przejdź do wysokiej rozdzielczości
Matryca o ultrarozdzielczości 64 Mpx zapewnia niezrównaną przejrzystość kolorów i dokładność ich odwzorowania. Dzięki technologii Quad Pixel 4-krotnie zwiększającej światłoczułość, każde zdjęcie będzie wyraźne i jasne, nawet w słabym oświetleniu.
Noc jest Twoja
Przejdź do trybu nocnych zdjęć (Night Vision), aby wydobyć więcej szczegółów i kolorów w ceimności. Twoje zdjęcia będą jasne i żywe, o zachwycającej wyrazistości i dokładniejszym odwzorowaniu kolorów - nawet w nocy.
Zamieść w kadrze cztery razy więcej
Ultraszerokokątny obiektyw pozwala zarejestrować na zdjęciu to, co obejmuje wzrok - w kadrze mieści się teraz 4-krotnie więcej zawartości niż w przypadku standardowego obiektywu.
Energia na wiele dni. Doładowanie w kilkanaście minut
Dzięki pojemnej baterii 5000 mAh nie musisz martwić się o ładowanie podczas weekendowych wypadów lub podróży służbowych. W dodatku możesz naładować baterię w kilkanaście minut.

Zachęcamy do śledzenia oferty NTT System S.A.