Nowość – notebooki HIRO® seria 500!

Serie 560, 570, 580 stanowią nowość w ofercie gamingowych laptopów HIRO® klasy premium. Przenośne maszyny do gier pozwalają cieszyć się maksymalną wydajnością w najnowszych grach w każdym miejscu na świecie bez ograniczeń!

Nowe laptopy HIRO® wyposażone są w najwydajniejsze podzespoły, dobrane tak, aby maksymalnie zoptymalizować pracę sprzętu. Nowością w ofercie mobilnej HIRO® są przede wszystkim zastosowane najnowsze, wykonane w technologii 10nm procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji, które znacząco zwiększająca wydajność sprzętu, dbając o pełną płynność nie tylko w grach, ale także w każdym programie multimedialnym, czy podczas streamingu gry na żywo. Dodatkowo zastosowane karty graficzne GeForce RTX, pamięci DRR4 do 32GB oraz szeroka gama dysków SSD i HDD sprawiają, że sprzęt śmiało można zaliczyć do grona rasowych maszyn gamingowych dla zaawansowanych graczy oraz użytkowników oczekujących najwyższej wydajności.

Zaawansowany system inteligentnego chłodzenia zapewnia zarówno pełne wykorzystanie możliwości podzespołów, jak i niski poziom hałasu. Laptopy posiadają zainstalowany oryginalny system Windows 10® z pełną jego funkcjonalnością.

Zastosowane konstrukcje aluminiowo-magnezowe są zapewnieniem wytrzymałości i trwałości laptopy, jak również nadają im wyjątkowo estetyczny wygląd. Jednocześnie, niezwykle cienkie ramkami ekranu, zwiększają pole wyświetlanego obrazu i pozwalają wyraźniej odczuć to, co dzieje się w grze.

Gamingowe laptopy HIRO® gwarantują maksymalnie realistyczne wrażenia z każdej gry. Wysokiej klasy, antyrefleksyjne matryce IPS bardzo realistycznie i z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów odwzorowują wirtualny świat. Natomiast odświeżanie matrycy na niespotykanym w laptopach poziomie aż 240Hz daje wielką przewagę w każdej potyczce, szczególnie w grach sieciowych. Równie ważnym elementem dla każdego gracza jest klawiatura mechaniczna z pełnym, edytowalnym podświetleniem RGB. Zapewniająca trwałość i komfort nawet podczas najdłuższych rozgrywek. Całość uzupełniają wysokiej jakości głośniki stereo wspomagane przez zaawansowany system stereo THX Spatial Audio. Każda eksplozja na wirtualnym polu bitwy i każdy oddany strzał będzie jeszcze bardziej realistyczny.

Nowe serie laptopów uzupełniają ofertę zaawansowanych rozwiązań mobilnych HIRO®, dzięki czemu każdy znajdzie w niej sprzęt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Wybierz swojego laptopa HIRO® – sprawdź ofertę NTT System!