Nowy komputer NTT Business DSS o zaskakująco małych rozmiarach i wydajnych parametrach jest już dostępny w naszej ofercie!

Mikrokomputer NTT Business DSS (Digital Signage System) to kompaktowe urządzenie, które nie tylko doskonale sprawdzi się w zastosowaniach typu Digital Signage, ale może być z równym powodzeniem traktowane, jako energooszczędny terminal lub tradycyjny desktop. Dzięki zastosowaniu procesora AMD V1000 z bardzo wydajnym zintegrowanym interfejsem graficznym komputer może obsłużyć aż cztery monitory o rozdzielczości do UHD przy częstotliwości odświeżania do 60 Hz. System może zostać wyposażony w od 4 do 32 GB pamięci RAM oraz dwa dyski – SSD M.2 (tradycyjny lub z protokołem NVMe) i 2,5-calowy HDD.

Komunikację ze światem zapewniają dwie gigabitowe karty sieciowe wspierające współczesne standardy bezpieczeństwa i łączności. Dodatkowo mikrokomputer może zostać wyposażony w moduł łączności bezprzewodowej WiFi 5 lub 6 oraz Bluetooth od 4 do 5.2. DSS jest produktem linii Business posiada więc nowoczesne i zaawansowane systemy bezpieczeństwa w standardzie TPM 2.0 (jest to zintegrowany, a tym samym nieusuwalny układ sprzętowy). Dodatkowo każdy mikrokomputer może zostać wyposażony w czujnik otwarcia obudowy blokujący możliwość uruchomienia komputera w przypadku wykrycia próby nieautoryzowanej manipulacji urządzeniem.

Całość zamknięta została w solidnej metalowej obudowie odpornej na typowe uszkodzenia mechaniczne, a brak jakichkolwiek kabli czy przejściówek łączących płytę główną z panelami interface’u zewnętrznego zapewnia zwiększoną bezawaryjność tych złącz.

Najważniejsze cechy:

  • Moc obliczeniowa: skalowalny APU 12-54W TDP plus Pamięć do 32GB DDR4 3200MHz (opcjonalnie z ECC);
  • Wideo: 4 niezależne wyjścia cyfrowe do 4K@60Hz każde;
  • Łączność: 2 złącza Gigabit Ethernet (opcjonalnie także WiFi/Bluetooth);
  • Interface: USB 3.2 Gen1 typ C + 3 x USB 2.0 typ A;
  • Storage: M.2 SATA 3.0/NVMe i/lub SATA 3.0 2,5”;
  • Audio: HD audio za pośrednictwem złącz wideo plus analogowe Line-out, Mic-In;
  • Bezpieczeństwo: sprzętowy TPM 2.0 + czujnik otwarcia obudowy;
  • Opcjonalnie komunikacja szeregowa: RS232/422/485;
  • Obudowa: uniwersalna, kompaktowa obudowa o wymiarach 160 × 153 × 47 mm w całości z metalu z możliwością montażu zgodnym z VESA.

 

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt:

Jan Polkowski

Technical Manager NTT System

jan.polkowski@ntt.pl