Obozy gamingowo-sportowe Dwa Oblicza Sportu, organizowane przez Agnieszkę i Leszka Kucharskich, to idealne połącznie dwóch pasji: e-sportu i sportu.

Pod czujnym okiem doświadczonych i aktywnych graczy i trenerów dzieci zgłębiają tajniki nowych i kultowych gier komputerowych, takich jak: League of Legends, Minecraft, Fortnite, Valorant. Doświadczają niesamowitych emocji, które towarzyszą w prawdziwej rywalizacji na arenie gamingowej. Pomaga to postawić ten pierwszy krok do kariery e-sportowca. Wy, młodzi gracze, poczujecie się jak na profesjonalnej arenie gamingowej. Trenerzy sprawią, że na Wasze ulubione gry komputerowe spojrzycie zupełnie nowym okiem.

Każda aktywność fizyczna oczyszcza umysł i jest po prostu zdrowa. Obóz dwa oblicza sportu stawia także na różnorodność atrakcji – od treningów piłki nożnej, pływanie, tenis stołowy czy park linowy. Sport jest świetną zabawą zwłaszcza w towarzystwie rówieśników. Na pewno znacie powiedzenie: „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Aby być w dobrej kondycji psychicznej, trzeba być w dobrej formie fizycznej!

Zapraszamy na stronę – https://www.dwaobliczasportu.pl/