O turnieju:


ESL to międzynarodowa liga gier komputerowych, która powstała w 2000 roku. Rozgrywki ligi ESL organizowane są obecnie w blisko 30 krajach świata – poza Europą także w Chinach, Rosji, Brazylii, Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Portal internetowy organizacji skupia blisko milion zarejestrowanych użytkowników, którzy każdego dnia rozgrywają pomiędzy sobą prawie 6000 meczów.
ESL Mistrzostwa Polski to najdłużej działający i najbardziej prestiżowy polski cykl rozgrywek esportowych. W 2020 roku w ramach ESL MP odbywać się będą rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive, a pula nagród wyniesie 50 tysięcy złotych. Dodatkowo, zwycięzca zapewni sobie zaproszenie do międzynarodowych rozgrywek oraz miejsce w zamkniętych kwalifikacjach do IEM 2021.

Trenuj i wygrywaj z NTT Game


Sprawdź się w warunkach bojowych na oficjalnym komputerze turniejowym ESL Mistrzostw Polski 2020! Testuj i doskonal swoje umiejętności na tej samej konfiguracji, na jakiej podczas zawodów rozgrywają mecze najlepsi w Polsce zawodnicy Counter Strike: Global Offensive.

Większa wydajność z gamingowym procesorem Intel Core 9-tej generacji


Nawet 8 rdzeni fizycznych i 16 wątków z nowymi procesorami Intel Core 9-tej generacji dają wysokie osiągi i płynność podczas rozgrywki. Ale to nie wszystko! Z technologią Intel Turbo Boost 2.0 masz szansę zwiększyć częstotliwość procesora nawet do 5.0 GHz. O najbardziej efektywne zarządzanie temperaturą zadba wodne chłodzenie (dostępne tylko w wybranych konfiguracjach).

Bezkompromisowa grafika od NVIDIA GeForce


Tam, gdzie liczą się FPS-y, nie ma miejsca na kompromisy. Osiągaj ponad 200 klatek na sekundę przy ustawieniach FullHD i najbardziej szczegółowych parametrach graficznych. Ciesz się wzrostem wydajności dzięki jednoczesnemu wykonywaniu operacji zmienno- i stałoprzecinkowych, adaptacyjnej technologii cieniowania oraz nowej zunifikowanej architekturze pamięci karty liczącej teraz aż do 11 GB lub zanurz się w szokująco realistycznym świecie dzięki symulującej fizyczne zachowanie się światła w czasie rzeczywistym technologii Ray Tracing.

Przełam granice z ultraszybkim dyskiem SSD M.2


Nie pozwól, by powolny dysk zrujnował Twoją przyjemność lub zawiódł w kluczowym momencie rozgrywki. Nawet kilkunastokrotnie szybszy odczyt i zapis danych dzięki nowej technologii zamkniętej w kompaktowej obudowie formatu M.2. Dysk SSD 512 GB z łatwością pomieści Twoje ulubione gry i multimedia.

16 GB RAM dla pełnego komfortu


Pamięć DDR4 3200 MHz współpracuje z platformami opartymi na najnowocześniejszych technologiach procesorowych Intel, dzięki czemu gwarantuje najwyższą wydajność i brak opóźnień.

Wygląd ma znaczenie


Dlatego zdecydowaliśmy się na wykorzystanie jednej z najbardziej efektownych obudów dostępnych na rynku. Wprowadź unikalny gamingowy klimat do swojego domu. Efektowne oświetlenie dostarczy wrażeń wizualnych oraz wprowadzi unikalny gamingowy klimat podczas późno wieczornych rozgrywek.


Oficjalny komputer ESL Mistrzostw Polski 2020 dostępny w ofercie Media Expert – sprawdź!