SERWERY NTT

Produkty serwerowe

Serwery NTT System: Tytan, Atlas, JS (HPC), OpenStorage

Rozwiązania serwerowe dla biznesu w NTT stanowią mocną grupę produktową. Aktualnie w ofercie posiadamy szeroką gamę maszyn serwerowych (NTT Tytan, NTT Atlas, NTT JS, NTT Storage), zaczynając od pojedynczych serwerów obsługujących małe sieci lokalne do dużych centrów przetwarzania danych. Nasi technicy i inżynierowie nieustannie tworzą nowe rozwiązania dostosowując produkty do ciągle zmieniających się wymogów rynkowych. W dwóch laboratoriach zlokalizowanych w Krakowie i w Warszawie, powstają konfiguracje wyprzedzające naszą konkurencję, zapewniając klientom produkty najwyższej jakości, projektowane i produkowane zgodnie z obowiązującymi normami ISO oraz wymogami branżowymi. NTT System specjalizuje się w konfigurowaniu sprzętu na potrzeby klienta, dzięki temu dysponujemy szerokim portfolio produktowym.

Serwery NTT Tytan

Serwery wyposażone w procesory INTEL, przeznaczone do małych i średnich przedsiębiorstw, dostępne konfiguracje klastrowe.

Serwery NTT OpenStorage

Serwery macierzowe wyposażone w system operacyjny Open-E

  • Półka dyskowa NTT Tytan 2024

    Obudowa: rack 2U wraz z szynami montażowymi do szafy,
    Zasilacz: dwa zasilacze 740W, 80 Plus Platinum,
    Dysk twardy: obsługa do 24 dysków 2,5" Hot-Swap SAS/SATA/SSD,
    Moduł IPMI: z dedykowanym portem RJ45 - moduł umożliwia zdalne włączenie, wyłączenie oraz monitorowanie półki dyskowej.

Serwery NTT JS

Serwery typu HPC, wyposażone w procesory INTEL, oraz unikalne dyski DRAM charakteryzujące się szybkością przetwarzania danych