Kompleksowa wirtualizacja na wyciągnięcie ręki

Platforma łącząca prostotę zarządzania, wysoką dostępność i skalowalność, stanowiąca wydajną i efektywną kosztowo alternatywę dla VMware. Dzięki niej możesz łatwo uruchamiać aplikacje, korzystając z jednolitej, łatwej w obsłudze platformy. Zmniejsz przestoje nawet o 90% i drastycznie obniż całkowity koszt posiadania (TCO) technologii, czerpiąc pełną korzyść z otwartych technologii i elastycznego dostosowania do Twoich potrzeb.


Czekamy na Państwa pytania pod numerem infolinii: 510 000 320

lub adresem mailowym: serwery@ntt.pl

Gotowy do pracy od zaraz

Preinstalowany wirtualizator pozwala od razu rozpocząć wdrażanie kluczowych systemów. Oszczędność czasu i nakładów to kluczowa właściwość NTT-X. Prosta i przejrzysta dokumentacja pozwala na deployment wirtualizowanych systemów bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy i natychmiast po zainstalowaniu urządzenia

Wsparcie to prawo, nie przywilej

Przy współpracy z Xaasability.com, twórcą komercyjnego rozwiązania Xaas-iX Cloud możemy dostarczyć odbiorcom o mniejszych potrzebach namiastkę rozwiązania klasy Enterprise. Dzięki niezawodnej sieci serwisowej sprzętu NTT, oraz dostępowi do baz wiedzy i wsparcia Xaasability, żaden problem nie pozostaje bez rozwiązania.

Skalowalność do potęgi X

W zależności od potrzeb Appliance NTT-X może posiadać obudowę od 1U do nawet 4U z możliwością zmieszczenia aż do 1200 TB przestrzeni dyskowej na systemy wirtualne i backup w jednym urządzeniu. Skalowalne platformy serwerowe dają możliwości rozbudowy w obrębie jednego serwera fizycznego a elastyczność oprogramowania NTT-X na rozciągnięcie warstwy wirtualizacji na wiele maszyn fizycznych.

„All in One” w przystępnej cenie

Na tle konkurencji Appliance NTT-X charakteryzuje się niskimi i przewidywalnymi kosztami utrzymania. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań otwartych jesteśmy w stanie utrzymać wysoką jakość i szeroką funkcjonalność bez konieczności obciążania klientów zbędnymi kosztami. Nie uzależniamy funkcjonalności Appliance NTT-X od ceny. Szanujemy pieniądze i czas naszych klientów dlatego dostarczamy maksimum funkcjonalności w przystępnej cenie.

Niezawodność przede wszystkim

Do budowy Appliance NTT-X wykorzystujemy sprawdzone i niezawodne rozwiązania serwerowe. NTT jako wieloletni partner wiodących na rynku producentów jak Intel, AMD, Samsung Supermicro, Asus czy Nvidia ma stały dostęp do najnowszych technologii w najlepszych cenach. Team inżynierów dba o jakość projektowanych urządzeń oraz najwyższą jakość produkcji.