Mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w wyjątkowej licytacji, której celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Komputer z artystycznym ekspozytorem stylizowanym na postać Leszego to coś wyjątkowego dla fanów gier komputerowych. Pomysł powstał na bazie pasji jednego z naszych pracowników do słowiańskiej mitologii, gier komputerowych, w tym do Wiedźmina. Takie dzieło zasługuje na komputer któremu żadna gra nie jest straszna. Dlatego dokładamy do ekspozytora naprawdę mocny komputer NTT Game oparty na najnowszych podzespołach.

Link do akcji

 

Artystyczny Ekspozytor Leszy wraz z Komputerem gamingowym od NTT System

Leszy:

Ten jedyny w swoim rodzaju ekspozytor, zainspirowany postacią Leszego ze słowiańskiej mitologii oraz gry „Wiedźmin”, jest dedykowany dla prawdziwych fanów tych kultur. Idealnie wpasuje się w pokój gracza, ceniącego sobie oryginalność oraz chcącego podkreślić swoje zamiłowanie do tematyki fantasy. Solidna metalowa konstrukcja uwzględniająca nawet najdrobniejsze detale, takie jak liście i zakończenia gałęzi, to efekt wielogodzinnej pracy artysty.

Ekspozytor może być ozdobą samą w sobie, ale ponieważ ofertę kierujemy przede wszystkim do miłośników gier fantasy oraz nowych technologii, połączyliśmy demona lasu z demonem wydajności. Komputer NTT Game Epic, który jest częścią zestawu stanowi bezkompromisowe połączenie wydajności w najnowszych tytułach z gwarancją niezawodności.

Po umieszczeniu komputera wewnątrz ekspozytora mamy łatwy dostęp do tylnej części komputera, w której znajdują się wszystkie złącza. Specjalnie zaprojektowana klapka daje wygodny dostęp do przycisku zasilania oraz złącz USB, które znajdują się na górze obudowy. Otwarta część ekspozytora zapewnia widok na podświetlone podzespoły RGB, widoczne przez przeszklony bok.

*Uwaga, ekspozytor jest wyłącznie elementem ozdobnym, nie jest częścią komputera.

 

Artystyczny Ekspozytor Leszy wraz z Komputerem gamingowym od NTT System Marka NTT

 

 

 

 

Jakość poparta ponad 35-letnim doświadczeniem.

W zestawie znajduje się komputer NTT Game Epic:

Seria komputerów NTT Game to zestawy dostosowane do ciągłej wirtualnej rozrywki. Obsługa najnowszych gier komputerowych, edycja zdjęć, filmów, prowadzenie streamingów i vlogów to codzienność dla komputerów NTT serii Game.

W trakcie produkcji testowane są wszystkie elementy komputera. Kontrola temperatur, wydajności podzespołów, obwodów elektrycznych i funkcji komputera to pewność bezawaryjnego użytkowania, potwierdzona 3-letnią gwarancją.

Przemyślany montaż w tym ułożenie kabli pozwalają na łatwą rozbudowę jednostki, która jest możliwa także w trakcie trwania gwarancji, bez obawy o jej utratę.

Artystyczny Ekspozytor Leszy wraz z Komputerem gamingowym od NTT System Producent karty graficznej Nvidia

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Gwarancja: Obsługa gwarancyjna w trybie Door to Door – 36 mies.: W ramach opcji gwarancyjnej oferujemy wygodną usługę Door-to-Door. Wymagający naprawy lub wymiany części sprzęt odbierany jest bezpośrednio od klienta, a następnie bezpośrednio mu zwracany. Z usługi tej korzystać można przez 36 miesięcy od momentu zakupu.
  • System operacyjny: MS WINDOWS 11 HOME
  • Procesor: Intel® Core™ i7-14700KF to zaawansowany procesor przeznaczony do komputerów stacjonarnych, należący do najnowszej 14. generacji procesorów Intel. Procesor wyposażony jest w 20 rdzeni (w tym 8 wydajnościowych i 12 efektywnościowych), 28 wątków oraz ma maksymalną częstotliwość turbo 5,6 GHz.
  • Grafika: RTX 4070 SUPER TWIN X2 -najnowszy model karty graficznej z chipsetem NVidia. Zapewnia wysoką wydajność w grach i aplikacjach graficznych, wykorzystując 7168 rdzeni CUDA oraz zaawansowane technologie ray tracingu i AI. Jej dwuslotowy design z dwoma wentylatorami oferuje efektywne chłodzenie i łatwość w konserwacji.
  • Chłodzenie procesora: CHŁODZENIE WODNE Navis F360 ARGB: Zaawansowane chłodzenie wodne zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła z procesora, wspierając jego stabilną pracę nawet przy wysokich obciążeniach. Posiada także system oświetlenia ARGB, który dodaje estetycznego wyglądu komponentowi.
  • Płyta główna: Z790 GAMING X AX: Płyta główna jest zoptymalizowana pod kątem gier, oferując wsparcie dla najnowszych procesorów, szybkich interfejsów pamięci oraz zaawansowanych funkcji sieciowych.
  • Pamięć RAM: DIMM 32GB DDR5 6000MHz Fury Beast Black RGB CL40 /KINGSTON: Szybka pamięć RAM DDR5 o częstotliwości 6000MHz zapewnia płynną pracę i wydajność w wymagających zadaniach. Dodatkowo posiada moduły z podświetleniem RGB, które dodają estetycznego wyglądu.
  • Dysk: SSD SN770 Black 2TB M.2 2280 PCIe Gen4 x4 NVMe: Szybki dysk SSD o pojemności 2 TB, który zapewnia błyskawiczne prędkości odczytu i zapisu danych dzięki interfejsowi PCIe Gen4 x4 NVMe. Idealny do przechowywania gier i dużych plików.
  • Obudowa: 750W, 80+ GOLD ATX3.0 PCIe5.0: Obudowa jest wyposażona w zasilacz o mocy 750W i certyfikatem 80+ Gold, co gwarantuje wysoką efektywność i stabilność energetyczną. Posiada także wsparcie dla standardu ATX 3.0 i PCIe 5.0, co zapewnia gotowość na przyszłe uaktualnienia.